تماس با ما

نقشه سایت

تبلیغات در سایت

صفحه اصلی

 

    طالع بینی نوین

 

 

 

بازگشت

 

خصوصيات عدد نه (9)

رمز موفقيت در زندگي نه‎ها عقل و درايت آنهاست. نه‎ها در وقت لزوم مي‎توانند ديگران را هدايت و راهنمايي كنند. اگر از استعداد خود خوب بهره بگيرند، مديران رؤسا و رهبران خوبي مي‎شوند اينان اغلب قوي پرجاذبه و داراي افكار مثبت هستند آنان اغلب به دنبال اهداف بزرگي در زندگي هستند، ولي يك احساس عدم اطمينان به خود و آسيب‎پذيري از گفتار ديگران، در درون خود دارند .

با آن كه همه ما كم و بيش استعداد رهبري ديگران را داريم، اما نه‎ا به خوبي از اين استعداد برخوردار هستند. اين افراد داراي نيروي جاذبه بوده به خوبي مي‎توانند نظر ديگران را به خود جلب نمايند .

حال اگر اين نيرو را در جهت مثبت به كار گيرند، رهبري مثبت خواهند داشت و اگر در جهت منفي به كار گيرند، رهبري منفي خواهد شد .

استعدادهاي بالقوه خوبي در ذات وجود نه‎ها وجود دارد، اگر اين افراد به قلب و احساساتشان رجوع كنند و با الهامات درون هماهنگ شوند، به خرد و دانش خوبي دست مي‎يابند .

ضمير ناخودآگاه ما، مانند كودكان، بيشتر متأثر از اعمال و رفتار ماست، لذا لازم است از طريق اعمال و رفتار درست، ضمير ناخودآگاه همان را به ياري بطلبيم و از اين طريق راه را براي تظاهر استعدادهاي دروني باز كنيم .

نه‎ها مي‎بايست گفتار و اعماليشان را يكي كند. بايستي ترديدها را كنار بگذارند. وقتي هدفي را در نظر مي‎گيرند، بايستي تمام وجودشان در راستاي آن هدف متحد شود .

نه‎ها در وجهه مثبت، در هر كاري مي‎تواند موفق شوند. از معلمي و استادي تا رياست و مديريت، از مشاغل آزاد گرفته تا منشي پستچي و ....

نه‎ها در اموراعتقادي متغير هستند. بسياري از نه‎ها بين سرحد مسئوليت اخلاقي و تقوا يا انكار كلي قوانين اخلاقي، ر نوسان هستند. بعضي در اوج اخلاق و تقوا ظاهر مي‎شوند، و بعضي ديگر بي اعتنا به اين دو خواهند بود .

نه‎ها هرگاه به بلوغ فكري و دركي برسند و در ضمن از همت و اراده مثبت خود بهره بگيرند، معلمان و راهنمايان خوبي براي افراد خواهند بود. البته اين افراد لازم است بين اراده مثبت و اراده منفي تفاوت قائل شوند. همچنين بايستي تفاوت بين اراده شخصي و اراده روحاني و بلكه اراده الهي را درك نمايند .

نه‎ها در وجوه منفي زندگي، ممكن است به خود بي‎اعتماد و بي اعتقاد گردند. حتي ممكن است از روي نااميدي و از طريق مصرف الكل مواد مخدر يا آولده شدن به برخي گناهان، روح و جسم خود را تخريب نمايند و يا به بيماري‎هاي مختلف مانند دردهاي پشت و آرتروزها، گرفتار شوند . بعضي از نه‎ها نسبت به گفتار ديگران مقلد و بلكه متعصب هستند. در چنين مواقع به افكار و ايده‎هاي خود بي توجه مي‎شوند .

نه‎ها اغلب ظاهرشان با باطن‎شان يكي نيست. در ظاهر آرام جلوه مي‎كنند، اما در باطن منقلب هستند. گويي چيزي گم شده را جستجو مي‎كنند. البته اين در نه‎هاي مثبت‎انديش و موفق كمتر ديده مي‎شود .

نه‎ها در وجوه مثبت، انسان‎هايي آرام و صبور درستكار هوشمند صادق و مهربان هستند. آنان مشاور و راهنماي خوبي براي خويشان و دوستان و بلكه همه مردم خواهند بود. اين افراد استعداد تأثيرگذاري دارند و از طريق گفتار و اعمال و رفتار خود، اراد را به سوي خود جلب مي‎كنند

 

 
   
       
 

   
   

دانستنیهای زندگی

خانه آرایی

هنر خانه داری

آیین زندگی:

ســــــــاخت عروسـک

فلش کلیپ

بازیهای آنلاین

دانلود بازی

بازی و سرگرمی :

احکام

دعا و زیارت

حکایت های آموزنده

قرآن کریم

مذهبی:

سینما و موسیقی

ویژه

ورزشی

حوادث

 ایران و جهان

اقتصادی

اخبار

مکمل ورزشی

دانستنیهای پزشکی

گیاهان دارویی

پزشکی:

گفتگــــــــــــو با هـــــنرمندان

بازیگرشناسی

گالری هنرمندان

سینما و موسیقی:

سوتی های شخصیتهای معــــــــــروف

کاریکاتور هنرپیشه ها

داستانهای ملانصرالدین

تصاویر خنده دار و جالب

شوخی های کامپیوتری

طنز و لبخند:

طالع بینـــــی چــــــــــینی

طالع بینی مصری

طالع بینی هندی

طالع بینی خواب

طالع بینی نوین

طالع بینی ازدواج

طالع بینی شخصی

طالع بینی:

نقاشـــــی

داستانهای کودکان

شعرهای کودکانه

کودکان:

فال لاک پشت

تعبیر خواب

فال انبیاء

فال هفته

فال چوب

فال حافظ

فالنامه:

آموزش برنامـــــه های کامـــــــــــپیوتر

آموزش آشپزی و شیرینی پزی

آموزش گلهای بلندر

آموزش عروس سازی مدرن

آموزش شمع سازی

آموزشی:

برنامه های موبایل

دیکشنری آنلاین

خواندنی و آموختنی

کارت تبریک

گالری تصاویر

کودکان

رادیو و تلویزیون

تالار گفتگو

دانلود برنامه

مختلف:

داستانهای هیجانی

داستانهای ایرانی

داستان:

جهان عجایب

دانستنیهای علمی

بیوگرافی دانشمندان

اخبار علمی

دانستنیها:

 

 این سایت متعلق به شرکت فرهنگ سازان می باشد هرگونه کپی برداری از مطالب غیر مجاز می باشد

Copyright  2005 - 2006 JADIDTARIN All rights reserved