آموزش گل بلندر کلماتیس Clamtis

آموزش گل بلندر کلماتیس    Clamtis

آموزش گل بلندر کلماتیس Clamtis

شيوه ساخت

1-از الگوي شماره (71)و (72) و(73) و (74) هر كدام دو عدد روي فوم سفيد برش بزنيد .

2- رنگ زرد+ سبز+ قهوه اي + سفيد را مخلوط كرده وسط گلبرگها را با اين رنگ رنگ آميزي نماييد, مقداري از رنگ زرد+ سبز+ قهوه اي را بدون رنگ سفيد به لبه گلبرگها بزنيد تا رنگ لبه گلبرگها تيره تر از وسط گلبرگ شود.

3- گلبرگهاي هر الگو را تك تك با اتو گرم كرده و به صورت ناوداني با دست يا سمبه كوچك حالت دهيد. در انتها تمام گلبرگهاي را داخل دست جمع كنيد وسط گلبرگ را به كف اتو گرفته گرم كنيد سپس روي ابر آن را با سمبه كمي گود كنيد .

4- جهت مخملي كردن اين گل پس از اتمام كار اتو زدن , رو و پشت گلبرگ را به چسب چوب آغشته كرده و پودر مخمل را روي سطح آن الك كنيدو اجازه دهيد تا كاملاً خشك شود .

5- وسط الگوهاي بزرگتر را با سمبه بزرگتر گود كرده تا گلبرگها حالت باز داشته باشند , وسط الگوهاي كوچكتر را با سمبه كوچكتر گود كنيد تا وسط گلبرگها آن حالت جمع پيدا كنند .

6- سيم ساقه رز را كمي چسب بزنيد, الگوها را از كوچك به بزرگ , الگوها را از كوچك به بزرگ داخل سيم وارد كردهو با چسب محكم كنيد , سپس الگوي بعدي نيز با چسب به زير الگوي قبلي نصب شود .

 

برای دانلود الگوها کلیک کنید


7- الگوي شماره (6) را روي فوم سبز برش داده با اتو آن را گرم كنيد برگهاي كاسبرگ را كمي تيز كنيدو وسط آن را با سمبه كمي گود كنيد و با چسب به زير گل بچسبانيد .

8- تعدادي برگ طبق الگوي شماره (27) آماده كنيد و در طول ساقه قرار دهيد