۸ رنگ زیبا و شیک برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه

 ۸ رنگ زیبا و شیک برای دکوراسیون داخلی آشپزخانه

اگر فیروزه‌ای زیاد مورد علاقه‌تان نیست اما به دنبال رنگی نزدیک به آن می‌گردید سبز نعناعی هم فوق‌العاده چشم نواز و روشن است. این رنگ معمولا در آشپزخانه‌هایی با دکوراسیون مدرن به خوبی جواب می‌دهد.

آشپزخانه جایی است که بیشتر رنگ‌های سفید و چوبی را می‌بینیم، اما رنگ‌های زیبایی هم هستند که می‌توانند در کنار این دو به خوبی خود را نشان دهند. در ادامه ۸ رنگ را به شما معرفی خواهم کرد که می‌توانید با آنها آشپزخانه خود را متفاوت‌تر از همیشه کنید. این مطلب را به نقل از مجله سیمرغ بخوانید.

استفاده از رنگ‌های طبیعی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

اگر از رنگ‌های طبیعی در طراحی دکوراسیون خوشتان می‌آید. در تصویر بالا می‌بینید که دیوارهای سفید فضا را باز کرده‌اند و رنگ سبز جنگلی به آشپزخانه عمق داده و تضادی دلنشین با سفید ایجاد کرده است.

استفاده از رنگ قهوه‌ای در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

اگر سبز جنگلی که از آن صحبت شد را کمی روشن‌تر کنیم سبز کم رنگ را بدست می‌آوریم که در کنار رنگ‌های گرم مانند قهوه‌ای می‌تواند فوق‌العاده زیبا جلوه کند. البته رنگ سفید نیز در کنار سبز کم رنگ ترکیب خوبی را ایجاد می‌کند، در تصویر بالا هم رنگ سفید هم رنگ‌های گرم را در کنار سبز روشن می‌بینیم.

استفاده از رنگ سبز نعنایی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

اگر فیروزه‌ای زیاد مورد علاقه‌تان نیست اما به دنبال رنگی نزدیک به آن می‌گردید سبز نعناعی هم فوق‌العاده چشم نواز و روشن است. این رنگ معمولا در آشپزخانه‌هایی با دکوراسیون مدرن به خوبی جواب می‌دهد.

استفاده از رنگ آبی در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

آبی هم معمولا خوب در آشپزخانه جواب می‌دهد، در این نمونه آبی روشن را می‌بینیم که به زیبایی با سفید و چوبی ترکیب شده. چنین ترکیب رنگی را در آشپزخانه‌های سبک فرانسوی بیشتر می‌بینیم.

استفاده از ترکیب چند رنگ شاد در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

این آشپزخانه چند رنگ به نظرتان با مزه نیست؟ با ترکیب رنگ‌های سبز، آبی و صورتی، فضا شاد شده و استایلی برجسته به خود گرفته است. به علاوه استفاده از چندین رنگ با هم فضا را برای خالقیت بیشتر می‌کند.

استفاده از زرد کم رنگ در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

برای نشان دادن ظرافت می‌توانید از زرد کم رنگ استفاده کنید. این رنگ در آشپزخانه یادآور لاله‌های بهاری است. زرد کم رنگ در کنار یک خاکستری ملایم می‌تواند آشپزخانه را بسیار زیبا جلوه دهد.

استفاده از سورمه‌ای در دکوراسیون داخلی آشپزخانه

از سوی دیگر رنگ‌هایی هم هستند که بسیار برجسته‌اند و نمی‌توان ندیدشان. دیوارهای سورمه‌ای رنگ با رنگ چوبی ترکیبی چشم نواز ساخته است.

استفاده از رنگ سورمه‌ای در دکوراسیون داخلی آشپزخانه
در این آشپزخانه سبک روستایی، می‌بینید که یک میز قرمز خودنمایی می‌کند. رنگ سبز و بنفش کمرنگ کف آشپزخانه باعث می‌شود چشم رنگ قرمز را به وضوح ببیند.