پیشنهاداتی برای طراحی ورودی در دکوراسیون منزل

 پیشنهاداتی برای طراحی ورودی در دکوراسیون منزل

بهتر است فضای ورودی را همیشه خوشبو نگه دارید. برای این کار می توانید از شمع های عطری و اسپری های خشبو کننده هوا استفاده کنید.

اولین فضایی که در هنگام حضور به منزل، تجربه می کنیم ورودی آن است. شکی در آن نیست که حال هوای این بخش از خانه تاثیر بسیار زیادی در روحیه ساکنان و یا حتی مهمانان هر خانه ای خواهد داشت. در این مطلب می خواهیم با یادآوری نکاتی در مورد دکوراسیون داخلی ورودی به زیباتر شدن این بخش از خانه شما کمک کند.

مهمترین نکته در دکوراسیون ورودی منزل شما این است که همیشه آن را تمیز و مرتب نگه دارید. حتی اگر از رنگ ویا وسیله ی خاصی در طراحی ورودی خانه خود استفاده نکرده باشید، نظافت، طبقه بندی و نظم دهی به این فضا کمک می کند تا جلوه ای زیبا داشته داشته باشد. بهتر است فضای ورودی را همیشه خوشبو نگه دارید. برای این کار می توانید از شمع های عطری و اسپری های خشبو کننده هوا استفاده کنید.

فنگ شویی ، ورودی خانه شما را متحول می کند!

نورپردازی در این فضا باید نورپردازی عمومی باشد. چیدانه در مطالب گذشته، شما را با انواع لامپ ها و روش های نورپردازی در دکوراسیون داخلی آشنا کرده است. سعی کنید نورپردازی درب ورودی به گونه ای باشد که میزان تابش نور در این فضا پایین باشد تا فضا را گرم و صمیمی نشان دهد هر چه میزان شدت نور این فضا بالاتر باشد حس صمیمیت فضا کمتر خواهد شد. معماران استودیو طراحی یکتا در طراحی ورودی که در تصویر بالا می بینید نکات مهم در نورپردازی را مد نظر قرر داده اند.

می توانید از یک سطل زیبای تزئین شده برای قرار دادن چترها و دیگر وسایل استفاده کنید و همچنین از حلقه های زیبا به عنوان یک وسیله کاربردی و تزئینی استفاده کنید. استفاده از تابلوهای کوچک و زیبا می تواند حس گرمی و صمیمیت را به فضای ورودی منزل ببخشد.

نکته ای مهم برای نصب تابلو به دیوار در دکوراسیون منزل

استفاده از گل و گیاه طراوت و تازگی را به خانه شما دعوت می کند. می توانید با قرار دادن گلدان های زیبا به صورت قرینه جلوه ای آرام و دلنشین به ورودی بدهید. سعی کنید از گلدان های درختچه های کاج استفاده نمایید زیرا این درختچه ها همیشه سبزند.

شادابی دکوراسیون منزل با گل آرایی های زیبا و ساده

اگر ورودی خانه شما فضای کوچکی دارد، استفاده از آیته های قدی می تواند فضا را بزرگتر و دلنشین تر نشان دهد. علاوه بر آن این آینه به شما کمک می کنر تا هنگام ورود و خروج از خانه از مرتب بودن ظاهر خود اطمینان حاصل کنید. چیدانه قبلا به این سوال که چگونه آینه ها را در فضاهای مختلف بچینیم؟ پاسخ داده است.

استفاده از یک میز دکوراتیو هم می تواند فضایی توام با آرامش را به همراه بیاورد. این میز می تواند مکان مناسبی برای نگهداری از وسایل تزئینی و کوچک شما باشد. همانطور که در تصویر می بینید طراحان مهندسین مشاور آراستان در طراحی ورودی این خانه با قرار دادن کمد و قفسه هایی در نزدیکی ورودی از فضا استفاده کرده و محلی را برای نگهداری از وسایل به وجود آورده اند

پیشنهاد خانه داری برای خانم های با سلیقه

می توانید از یک نمیکت پارچه ای یا کاناپه کوچک برای نشستن به منظور پوشیدن کفش ها استفاده کنید. از جالباسی مناسب از جنس و شکل متناسب با سبک دکوراسیون منزل تان استفاده کنید.

سبک دکوراسیون داخلی در کشورهای مختلف جهان

دکوراسیون ورودی با تغییرات خلاقانه می تواند متحول شود. بر روی درب سایه بانی زیبا با رنگ متناسب با رنگ درب قرار دهید تا احساس امنیت بیشتری به درب ورودی شما ببخشد.

 

اگر به دنبال ایده های کوچک برای تغییر دکوراسیون داخلی منزل خود، متناسب با شرایط آن هستید می توانید سوالات خود را در بخش مشاوره دکوراسیون چیدانه با ما، کارشناسان و اهالی فن چیدانه در میان بگذارید.