آخرین فرصت‌ها برای رزرو تور نوروزی قشم

آخرین فرصت‌ها برای رزرو تور نوروزی قشم

جزیره قشم که ظرفیت‌های بالای گردشگری و تفریحی‌اش، در سالیان اخیر با نرخ رشد سریعی در ذهن گردشگران داخلی و خارجی ظهور کرده است، در کنار وجود منابع و جذابیت‌‌های طبیعی فوق‌العاده‌اش، اقدام به توسعه مراکز گردشگری و اقامتی کرده است

این یک واقعیت است که هر سال وقتی به روزهای پایانی اسفند ماه نزدیک می‌شویم، حساسیت‌ها در باب انتخاب بهترین تورهای مسافرتی و بهترین هتل‌ها و مراکز اقامتی در تعطیلات نوروزی افزایش می‌یابد و خانواده‌ها و گردشگران داخلی علاقمندند که به تناسب سلایق و خواسته‌هایشان، از قیمت تورهای داخلی و خارجی مطلع شوند و از  قبل نسبت به رزرو آنها اقدام کنند.

در این میانه، جزیره قشم که ظرفیت‌های بالای گردشگری و تفریحی‌اش، در سالیان اخیر با نرخ رشد سریعی در ذهن گردشگران داخلی و خارجی ظهور کرده است، در کنار وجود منابع و جذابیت‌‌های طبیعی فوق‌العاده‌اش، اقدام به توسعه مراکز گردشگری و اقامتی کرده است و توانسته است با موفقیت در این مسیر و بالا بردن ظرفیت‌های گردشگری‌اش سهم قابل‌توجهی از مسافرت‌های نوروزی را به خود اختصاص دهد. البته این اتفاق با تلاش‌های فراوانی که بخش خصوصی و مردم این جزیره در این راستا انجام داده‌اند شکل گرفته و کماکان ادامه دارد. اما نکته قابل‌توجه این است که اگر هنوز نسبت به رزرو تورهای نوروزی قشم اقدامی نکرده‌اید، هر چه سریع‌تر دست بجنبانید! چرا که در سال‌های  اخیر نرخ جذب گردشگر در قشم با سرعت بیشتری نسبت به توسعه اماکن خدماتی‌اش صورت گرفته ‌است و ممکن است گردشگران در روزهای پایانی اسفند حق انتخاب‌شان را از دست بدهند و مجبور شوند در قبال پرداخت مبالغ بیشتر از امکانات محدودتری استفاده کنند.

در ادامه باید خاطر نشان کرد که تور قشم یکی از پرمخاطب‌ترین تورهای داخلی کشور است و در حال حاضر از سوی  این جزیره تدابیر فراوانی برای رفاه هرچه بیشتر خانواده‌ها و گردشگران به کار گرفته شده است. ظرفیت‌های اقامتی در این جزیره نسبت به سال گذشته افزایش داشته‌اند و خدمات شهری مناسبی هم برای ایام نوروز در نظر گرفته شده است که می‌تواند سفری راحت و آسوده را در یکی از بهترین زمان‌های سفر به قشم برای گردشگران به ارمغان بیاورد؛  اما شاید شلوغی‌های قابل‌درک اوایل نوروز که تعطیلی‌های رسمی کارمندان و سازمان‌ها را شامل می‌شوند، اندکی کار را برای سفر به جزیره قشم سخت کنند… لذا سالیان سفر-مجری تخصصی تورهای داخلی و خارجی- به شما توصیه  می‌کند که اگر قصد پرواز و همراهی با تورهای جزیره قشم را دارید، حداقل چند روزی زودتر نسبت به رزرو آن‌ها اقدام کنید؛ چرا که ممکن است در روزهای پایانی اسفند حتی هواپیماها هم از پذیرش شما سرباز بزنند!