براد پیت سارق فیلم سام ریمی

کدخبر: 3401
تاریخ: 1395/03/24
ساعت: 10:24
بازدید: 608
براد پیت سارق فیلم سام ریمی

سام ریمی در حالی به دنبال فیلم نامه نویسی برای فیلم تازه اش می گردد، که خبر می رسد او مایل است نقش اصلی این فیلم را به دست براد پیت بسپارد.

جام جم آنلاین ، این اکشن دلهره آور با نام موقت «توفان پائیزی» جلوی دوربین می رود و کمپانی برادران وارنر، تهیه کننده اصلی آن است.

اگر براد پیت بازی در«توفان پائیزی» را قبول کند، شرکت فیلم سازی او به نام پلان بی هم در امر تولید آن همکاری خواهد داشت. فیلم با هزینه تولید 60 میلیون دلاری تهیه می شود.

داستان این فیلم در ژانر سینمای سرقت قرار می گیرد. اما در آن تماشاگران با نوع تازه ای از سرقت در یک شرایط خاص روبرو خواهند شد.

این بار دو کاراکتر اصلی قصد سرقتی بزرگ از یک بانک را دارند و طوری برنامه ریزی می کنند که همزمان با وقوع یک توفان بزرگ، کارشان را عملی کنند.

آن ها امیدوارند این توفان طوری توجه عموم مردم شهر را به خود جلب کند، که دیگر کسی متوجه بقیه مسائل نباشد و این دو بتوانند به راحتی کارشان را انجام دهند.

اما طبق معمول تمام فیلم هایی از این دست، سرقت بزرگ بانک در مسیر غلطی می افتد و دو کاراکتر محوری ماجرا، تلاش می کنند خود را از این مخمصه نجات دهند.

به نوشته هالیوود ریپورتر، دو کاراکتر اصلی داستان فیلم شامل قهرمان ماجرا و استاد او می شود. به احتمال زیاد، براد پیت در نقش قهرمان داستان ظاهر خواهد شد.

طرح اصلی داستان فیلم نامه را سام ریمی نوشته و این روزها، به دنبال فیلم نامه نویس سرشناس و ماهری می گردد که کار نگارش فیلم نامه اصیل و غیر اقتباسی را به دست او بسپارد.

سام ریمی که زمانی سری اول مجموعه اکشن ابرقهرمانانه و بسیار پرفروش «مرد عنکبوتی/ اسپایدرمن» را کارگردانی کرد، مدتی است که فیلم موفقی در جدول گیشه نمایش سینماها ندارد.