محافظ آنجلینا جولی و برد پیت از زندگی شخصی آنهاپرده برداشت!

کدخبر: 5637
تاریخ: 1395/08/04
ساعت: 15:41
بازدید: 754
محافظ آنجلینا جولی و برد پیت از زندگی شخصی آنهاپرده برداشت!

محافظ سابق آنجلینا جولی و برد پیت به بیان نکاتی از زندگی آنجلینا جولی و برد پیت پرداخت.

به گزارش جدیدترین به نقل از جام نیـوز، مارک بیلینگهام محافظ سابق زوج مشهور هالیوودی در گفت وگو با مجله سان جزییات زندگی بردپیت و آنجلینا جولی را بیان کرد.

مارک بیلینگهام افسر سابق ارتش انگلیس ۱۸ ماه به عنوان محافظ شخصی با این خانواده زندگی کرده است در گفت وگو با مجله سان گفت : « بزرگترین ترس بردپیت و آنجلینا جولی ترس از دزدیده شدن بچه هایشان بود و به شدت از بچه ها محافظت می کردند .»

 

وی در ادامه گفت و گو با اشاره به اینکه بردپیت ۵۲ ساله و آنجلینا جولی ۴۱ ساله به او اعتماد کامل داشتند گفت: « من به تنهایی بچه هایشان را همه جا می بردم. همیشه بعد از بازگشت از من می پرسیدند که اتفاقی برای بچه ها افتاد یانه ؟ به دیگر محافظ ها اجازه نزدیک شدن به بچه هایشان را نمی دادند و فقط از دور از آنها محافظت می کردند. من زمان زیادی کنار بچه ها بودم و حس پدری نسبت به آنها داشتم. »

 

بیلینگهام که پیش از این محافظ شخصی افراد مشهوری چون راسل کرو، شان پن بوده با اشاره به این که آنجلینا جولی در میان مردم محبوب تر است گفت:«مردم آنجلینا جولی را دوست دارند ولی از برد پیت متنفرند. بیشتر مجبور بودم از برد پیت محافظت کنم . »

 

بیلینگهام که خود نیز صاحب ۶ فرزند است دلیل جدایی اش از این زوج را رسیدگی به زندگی شخصی اش عنوان کرد و گفت تا زمانی که من برای آنها کار می کردم با هم اختلافی نداشتند.