قتل مزاحم تلفنی با داس

کدخبر: 1284
تاریخ: 1395/02/11
ساعت: 14:01
بازدید: 673
قتل مزاحم تلفنی با داس

مرد روستایی زمانی که از کمپ بازگشت و متوجه مزاحمت‌های مرد آشنا برای همسرش شد، مرد مزاحم را با ضربه‌های داس کشت.

به گزارش جدیدترین به نقل از جام جم :شامگاه دوشنبه مردی در تماس با اورژانس شهرستان گلوگاه استان مازندران برای نجات مرد 35 ساله‌ای که با ضربه‌های داس زخمی شده بود، کمک خواست.

امدادگران با حضور در محل درگیری در خانه روستایی مشاهده کردند مرد جوانی به نام محمد با ضربه‌های داس مجروح شده است. امدادگران با توجه به حال وخیم مرد زخمی، او را به بیمارستان منتقل کردند اما وی بر اثر شدت خونریزی تسلیم مرگ شد.

با گزارش مرگ مشکوک این مرد، ماموران با حضور در بیمارستان و تحقیقات اولیه متوجه شدند این مرد در خانه یک زوج روستایی مجروح شده است. ماموران که احتمال می‌دادند این زوج عاملان قتل وی باشند، آنها را دستگیر کردند.

مرد میانسال در اظهاراتش به پلیس گفت: من چند ماهی برای ترک اعتیاد در کمپ بودم. در این مدت مردی که با ما ارتباط خانوادگی داشت، با سوء استفاده از نبود من درخانه، مزاحم همسرم شده بود. چند روز پیش زمانی که به خانه بازگشتم، همسرم موضوع مزاحمت را برایم تعریف کرد. من هم با اطلاع از این موضوع،تصمیم گرفتم او را به خانه‌مان دعوت و تنبیه کنم. وی اضافه کرد: همسرم طی تماسی، او را به خانه‌مان دعوت کرد. او وقتی وارد خانه شد، به‌محض دیدن من قصد فرار داشت که با هم درگیر شدیم. در این هنگام با داسی که در خانه بود، ضرباتی به وی زدم. قصدم کشتن او نبود. فقط می‌خواستم او را بترسانم که این حادثه رخ داد. در حالی که او زخمی شده بود وی را به حیاط بردم و با اورژانس تماس گرفتم. با اعتراف متهم ، همسرش هم گفته‌های او را تائید کرد. آنها پس از بازسازی صحنه جنایت روانه زندان شدند. تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد