جنایت هولناک به خاطر سوءظن

جنایت هولناک به خاطر سوءظن

مرد جنایتکار وقتی به رابطه پسری با همسرش شک کرد نقشه جنایتی هولناک را طراحی کرد.

اوایل فروردین امسال ناپدید شدن مرد جوانی به پلیس خراسان جنوبی گزارش شد.به دنبال این خبر کارآگاهان پلیس آگاهی وارد عمل شده و تحقیقات برای یافتن مرد جوان آغاز شد.

درحالی که تحقیقات برای یافتن مرد جوان ادامه داشت، ماموران در جریان کشف جسدی سوخته در خودروی پژو آردی قرار گرفتند. تحقیقات اولیه حکایت از آن داشت که در اثر تصادف خودرو آتش گرفته، اما در ادامه بررسی‌ها، کارآگاهان جنایی دریافتند که راننده خودرو به قتل رسیده و عامل یا عاملان جنایت برای تغییر مسیر تحقیقات، با صحنه‌سازی، سعی داشتند مرگ مرد جوان را تصادف جلوه دهند.

در ادامه هویت مقتول شناسایی و مشخص شد راننده خودروی پژو آردی، کامران است که ناپدید شدنش توسط خانواده‌ وی به پلیس گزارش شده بود. با مشخص شدن هویت مقتول، مشخص شد که او آخرین بار با مرد جوانی به نام سامان دیده شده است. به همین دلیل سامان بازداشت و باتوجه به دیگر مدارک پلیسی به قتل اعتراف کرد. او در تحقیقات مدعی شد: چند وقت بود که به رفتارهای همسرم شک کرده و تصور می‌کردم او با مرد غریبه‌ای ارتباط پنهانی دارد.

علیرضا سیفی، رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی در این رابطه گفت: متهم در کمتر از سه روز دستگیر و بازداشت و پرونده قضایی در این زمینه تشکیل شده است. پرونده در مرحله بازپرسی است و قاتل به جرم خود اقرار کرده است.