از شکایت صنف هکرها تا تهدید به هک حساب علیخانی!

کدخبر: 3831
تاریخ: 1395/04/01
ساعت: 14:14
بازدید: 671
از شکایت صنف هکرها تا تهدید به هک حساب علیخانی!

کاربران با انتشار پست هایی در شبکه های اجتماعی نسبت به حضور "شایان" مهمان شب گذشته ماه عسل، واکنش نشان دادند.


به گزارش جدیدترین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: درپانزدهمین قسمت از برنامه «ماه عسل» جوانی 20 ساله به نام شایان از اهواز میهمان احسان علیخانی شد.

این پسر هکر اهوازی، از شروع کارش گفت:" اولین بار ایمیل یکی از دوستان بود که دنبال پسوردش بودم و بیشتر ایمیل های قدیمی و مهم را هک کردم. "

علیخانی از اولین باری که از حساب فردی پول برداشت کرد، پرسید و شایان گفت:" قرار بود از یک حسابی پولی بردارم اما اینترنتم قطع شد و متوجه شدم مودم سوخته. اولین بار به خاطر خرید مودم، حدود 170 هزار تومن از یکی از حساب ها برداشتم".

شایان 20 ساله که هم اکنون به وسیله وثیقه آزاد شده، فیشینگ و جعل حساب را با برداشت 170 هزار تومان از حساب فردی شروع کرده است و بعد از مدتی توسط پلیس شناسایی و در دادگاه به 8 سال حبس محکوم شد.

مهمان جنجالی ماه عسل واکنش های مختلفی را در فضای مجازی به همراه داشت.

به نظرم یکی از جنجالی ترین ماه عسل های این چند سال رو دارم میبینم.

این هکر نیست. فقط صفحه مجازی میساخته... هکر یعنی واقعا بره مثلا وارد سرور خود بانک بشه و از اطلاعات خود بانک سرقت کنه نه این کاری که این کرده.

این پسر رو به عنوان هکر مملکت آوردنش. جا داره صنف هکرها فردا در اعتراض سایت علیخانی رو هک کنن.

طرف خودشو میکشه نفوذ میکنه به یه سیستم بعد این با سو استفاده از عدم دانش عام مردم به خودش میگه هکر.

این دوست عزیز phisher هستن نه هکر! ۷۰.میگه از تراکنش بانکی طرف فهمیده لباسی که خریده چی بوده!‌

یک Fake Designer با جعل عنوان هکر آوردن ماه عسل. یارو داره خالی بنده می‌کنه و علیخانی شگفت‌زده شده.توی کدوم بانک می‌نویسه شلوار خریدی؟

تو جو فیش حقوقی، ماه عسل یه هکر آورده که به حساب های مالی میلیاردرا سرک میکشیده. علیخانی میگه بتوچه که اینا پولا رو از کجا میاوردن.

یه phisher رو آوردن ماه عسل به عنوان هکر ، طرف داره خالی‌بندی میکنه در حد لالیگا ! از شماره کارت طرف سنش رو چطور بدست آورده !؟

هکرها بعد از تماشای برنامه امشب ماه عسل شغل خود را رها کردند و به چوپانی روی آوردند.

عجب دزد با معرفتی! نسبت به داراییشون پول رو ورمیداشته!!

پسره رو آوردن ماه عسل یک جوری گفتن بهت میگن "هکر" فک کردم رفته خود بانک رو هک کرده، یک صفحه مجازی درست کردن که دیگه انقد هکر هکر نداره.