تهدید غیرمستقیم محسن چاووشی توسط سینا سرلک؟

کدخبر: 6790
تاریخ: 1396/06/05
ساعت: 11:46
بازدید: 1565
 تهدید غیرمستقیم محسن چاووشی توسط سینا سرلک؟

سینا سرلک به دنبال حواشی هفته گذشته محسن چاوشی و «شهرزاد» گفت: اگر فضای منفی که توسط همین به ظاهر دوستان پیش آمده، ادامه پیدا کند، حرف هایی خواهم زد که آن وقت متوجه می شوند که اشکال اصلی کار از کجاست!

به گزارش جدیدترین به نقل از برنا هفته گذشته نام محسن چاووشی از تیتراژ سریال «شهرزاد» حذف شد تا این موضوع باعث شود که گمانه هایی مبنی بر اختلاف میان چاووشی و گروه تولید این سریال مطرح شد. امامی تهیه کننده این سریال در گفتگویی پس از انتشار نسخه گذشته اعلام کرد که اختلافی نیست و صرفا در این قسمت صدای چاووشی را همراه خود نداشتیم این درحالی ست که در تیتراژ پایانی صدای چاووشی همراه سرلک بود و پاسخ روشنی از جانب هیچ یک از عوامل در این مدت داده نشد. این موضوع تا آنجا ادامه پیدا کرد که چاووشی شروع به انتشار پست های مبهم و کنایه آمیز کرد کاری که پیش از این هم در مواقع مختلف و زمان هایی که درگیر اختلاف با هنرمندان دیگر شده بود نیز از او دیده بودیم.

او بیتی از سعدی را به عنوان یکی از پست های خود انتخاب و نوشت : چون دوست دشمن است شکایت کجا برم؟ و این در حالی بود که سینا سرلک را نیز از لیست دوستان خود خارج و به اصطلاح «آنفالو» کرد. این دعوای مجازی در میدان چاووشی و طرفدارانش با سینا سرلک ادامه پیدا کرد و این خواننده مجبور به بستن کامنت هایش شد و در نتیجه بالاخره برآشفت و در یک استوری با وجود آنکه خواست که بگوید با هیچ هنرمندی اختلاف ندارد جملات تهدیدآمیزش اختلاف نظرها و مشکلات را تقریباً علنی کرد. چیزی که مشخص است این است که محسن چاووشی حالا با تیم شهرزاد مشکل دارد و سینا سرلک اما به آن دستگاه مقرب تر است!

در استوری سرلک خواندیم : هیچ اختلافی بین من و هیچ هنرمندی نبوده و نیست. مشکل از افرادی است که از روی بی اطلاعی و بی منطقی شایعاتی را درست می کنند. موزیک «تنها امید زندگی» مربوط به 2 سال پیش هست که خود جناب امامی تهیه کننده سریال «شهرزاد» از من این کار و موزیک «برخیزم» را خریدند و هر کدام در زمان خودشان منتشر شد. طبق نظر جناب استاد فتحی، و هیچ دخالتی از سمت من در کار نبوده و نیست

اگر هم جایی اعتراض کردم دفاع از حقوق مادی و معنوی بوده که حتی همان هم از طرف بعضی افراد رعایت نشد. اما کارهایی از طرف دوستان هنرمند و همکار من انجام شد که سکوت کردم و هرگز آنها را عمومی نکردم. ولی اگر فضای منفی که توسط همین به ظاهر دوستان پیش آمده، ادامه پیدا کند، حرف هایی خواهم زد که آن وقت متوجه می شوند که اشکال اصلی کار از کجا و از چه کسانی است.

او در جمله ای کنایه آمیز به حاشیه های فضای مجازی که احتمالا مربوط به صفحه چاووشی و حمله طرفدارانش بود واکنش نشان داد و نوشت: من همیشه از حاشیه به دور هستم چون اعتقاد دارم وقتی فردی توانایی و ظرفیت دارد، در نهایت کار و توانایی او دیده می شود. پس نیازی به حاشیه سازی ندارم. اما اگر ببینم افرادی حرمتها را حفظ نمی کنند، آن وقت من هم سکوتم را می شکنم و آن وقت همه متوجه خواهند شد که ماجرای اصلی از چه قرار است .