تقویم مسابقات لیگ شانزدهم و جام حذفی

کدخبر: 4268
تاریخ: 1395/04/09
ساعت: 10:46
بازدید: 704
تقویم مسابقات لیگ شانزدهم و جام حذفی

مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر ضمن اعلام تقویم ۳۰هفته ای مسابقات اظهار داشت مسابقات جام حذفی در نیمه دوم شهریور ۹۵ آغاز می شود.

به گزارش جدیدترین به نقل از "ورزش‌‌ سه"، سعید فتاحی مسئول برگزاری مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران، در گفت‌وگو با سایت سازمان لیگ گفت: ضمن قدردانی از باشگاه‌هایی که پیشنهادات و نظرات خود را برای تدوین تقویم مسابقات فصل ۹۶-۹۵ اعلام کردند سازمان لیگ در بهمن ماه سال گذشته ۲ تقویم را تدوین و به صورت پیشنهادی برای باشگاهها ارسال کرد.

 

در تقویم‌های پیشنهادی با توجه به لغو اردوی تیم ملی در تیر ماه و با در نظر گرفتن آخرین تغییرات اردوهای تیم ملی که توسط سازمان تیم‌های ملی اعلام شد در این تقویم لحاظ کردیم.


وی ادامه داد: شروع مسابقات جام حذفی در نیمه دوم شهریور ۹۵ است و امسال برای کمک و همکاری با تیم‌های لیگ برتری و همچنین برای جلوگیری از تعطیلی مسابقات در اردوهای تیم ملی، تیم‌های لیگ برتری به جای مرحله 16/1 از مرحله 32/1 که در ۸ مهر ۹۵ آغاز خواهد شد وارد رقابت‌های جام حذفی کشور می‌شوند.
سازمان لیگ فوتبال ایران، مانند سال‌های گذشته تقویم 30 هفته‌ای مسابقات لیگ برتر و رقابت‌های جام حذفی رابه شرح زیر اعلام می‌کند: