اولین حرف‌های کیانوش رستمی بعد از کسب مدال طلا

کدخبر: 4733
تاریخ: 1395/05/23
ساعت: 08:48
بازدید: 511
اولین حرف‌های کیانوش رستمی بعد از کسب مدال طلا

کیانوش رستمی بلافاصله بعد از کسب مدال طلا تاکید کرد بدون سرمربی مدال طلای المپیک گرفته است.

به گزارش جدیدترین به نقل از خبرآنلاین؛ کیانوش رستمی که نخستین مدال خوشرنگ طلای ایران را در مسابقات ریو بدست آورد ، بلافاصله بعد از مراسم اهدای مدال ، در جمع خبرنگاران گفت:«خدا را شکر می کنم که توانستم به تنهایی و با مربیگری خودم مدال طلا بگیرم و این مدال را تقدیم مردم خوب کشورم می کنم. هم مدال طلا گرفتم و هم رکورد المپیک را به تنهایی شکستم، خدا را شکر اگر قسمتت باشد و خواست خدا باشد ، می شود و اگر نباشد هم نمی شود. خوشحالم که این بار قسمت من بود.»

در شب مسابقه او سجاد انوشیروانی حتی در سالن مسابقات هم حاضر نشده بود و این دو ماه هاست که هیچ ارتباطی با همدیگر ندارند. علی مرادی ، رئیس فدراسیون وزنه برداری ، شخصا در کنار کیانوش بود تا او را تر و خشک کند.

کیانوش در ادامه گفت:«می دانم که همه شما فکر می کردید دوباره اتفاق اینچئون تکرار می شود و ورزشکار چینی مدال را از من می گیرد اما وقتی دو بار 210 را نزد و وزنه 217 را درخواست کرد، من خدا ، خدا می کردم که او این وزنه را بزند ، چون می خواستم بعد از او رکورد را بشکنم. من به سادگی مدال از دست نمی دهم. در بازی های آسیایی هم یکباره شوکه شدم و او بعد من وزنه آخرش را زد، وگرنه امکان نداشت وزنه از دستم بیفتد. خدا را شکر اینجا قسمت بود من مدال را بگیرم، دو ماه قبل رکورد دنیا را شکستم و حالا هم رکورد المپیک را برای کشورم کردم، خب این بار نوبتم بوده که این اتفاق برایم بیفتد.»