کدخبر: 5411
تاریخ: 1395/07/25
ساعت: 09:29
بازدید: 290
 
بختبار رحمانی:در شان من نیست که هوادارانم را ناراحت کنم

هافبک استقلال ادعا می کند که در این که از تعویض شدنش در نیمه دوم ناراحت بوده شکی نیست ولی نمی خواهد برای تیمش حاشیه درست کند.

به گزارش جدیدترین به نقل از "ورزش سه"، بختیار رحمانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سلام و تبریک میگم .خدارو شکر میکنم توانستیم دل همه هواداران رو شاد کنیم . دوستان از این که ناراحت شدم شکی نیست. من اگر می خواستم خدای نکرده حرکتی انجام بدم اون چندتا بازی که بازی نمی کردم انجام میدادم.با همه احترام میگم که هیچ مشکلی نبود و نیست و من خدایش زانویم درد داشت و اون لحظه احساس کردم بروم تو رختکن بهتره. الکی این چیزای بی ارزش رو بزرگ نکنید خود علی آقا میدونه من چقدر بهش احترام میزارم و دوستش دارم ولی واقعا دوست دارم همه جوره به تیم محبوبم کمک کنم با بازی کردنم . در شان من نیست بخوام کاری انجام بدم که شماها ناراحت بشیدچون یک هوادارم مثل خودتان. شک نکنید به همه چیز خواهیم رسید با این تیم حاشیه ممنوع فقط بخندید ،استقلال راه افتاده و همه با هم شادیم.چاکریم. الحمدلله دائما و ابدا.

 


بختیار رحمانی با این صحبت ها ناراحتی خود را از تعویض شدن کتمان نکرده است و در عین حال تاکید کرده است که این موضوعی نیست که بخواهد بزرگ شود. حالا باید دید آیا منصوریان واکنشی در این باره خواهد داشت یا نه.