کدخبر: 5427
تاریخ: 1395/07/26
ساعت: 09:25
بازدید: 258
عصبانیت دایی بابت حاشیه عجیب بیرانوند

علیرضا بیرانوند که بابت عدم پرداخت یک میلیاردی مطالبات خود از سوی مسوولان نفت ناراضی بود، در پایان دیدار برابر این تیم با حضور جلوی رختکن با صدای بلند اعتراضش را اعلام کرد.

به گزارش جدیدترین به نقل از "ورزش سه"، دروازه بان ملی پوش و شماره یک پرسپولیس که توانسته عملکرد موفقی در ترکیب سرخپوشان از خود به جا بگذارد با حرکت حاشیه ساز خود موجب عصبانیت سرمربی و کادرفنی نفت تهران شده است.


علیرضا بیرانوند که بابت حضورش در نفت تهران مبلغی حدود یک میلیاردی از این باشگاه طلبکار است، با وجود تغییرات مدیریتی و مالکیتی هنوز نتوانسته آن را دریافت کند. در این بین او در پایان بازی پرسپولیس برابر نفت تهران که با برتری 3 گله سرخپوشان به پایان رسید با حضور در جلوی رختکن نفت تهران و در حرکتی غیرحرفه ای با صدایی بلند اعتراض خود را نسبت به عدم پرداخت مطالباتش را اعلام کرد. مساله ای که باعث ناراحتی محمد دایی نیز شد و او در مصاحبه ای تند با خطاب قرار دادن علیرضا بیرانوند اعلام کرد: او با مسئولان باشگاه اختلاف دارد باید این مسائل را با آنها حل کند نه اینکه مقابل رختکنی که آدم های با تجربه ای در آن حضور دارند آن طور صدایش را بالا ببرد. من از شخص خاصی ناراحت نیستم و از جانب برادرم هم صحبت نمی کنم. این کارها برای یک ورزشکار پسندیده نیست و دور از شأن است. این ادا و اطوار ها معنایی ندارد به خصوص که این دروازه بان تعداد بازی های ملی اش به 4 یا 5 بازی هم نمی رسد. ای کاش همان قدر که فوتبالیست ها از نظر فنی رشد می کردند از نظر فرهنگی هم سطح خود را ارتقا می دادند چرا که اگر سواد درست و حسابی داشتند اینگونه رفتار نمی کردند. عربده کشی جای دیگری دارد و ورزشگاه جای ورزش است.