کدخبر: 5527
تاریخ: 1395/07/28
ساعت: 14:25
بازدید: 214
شرایط سلامتی پورحیدری از زبان همسرش

فریده شجاعی همسر پورحیدری هم در این چند روز که اسطوره استقلال در بیمارستان بستری شده است، مدام در کنار همسرش است و امیدوار است که حال پورحیدری خوب شده و از بیمارستان مرخص شود.

به گزارش جدیدترین به نقل از "ورزش سه"، زمانی که از شجاعی هم در مورد وضعیت پورحیدری سوال می‌کنیم که او می گوید: «حال منصور خوب نیست؛ ولی پزشکان امیدوارند که داروها جواب بدهد. الان منصور نمی‌تواند غذا بخورد؛ ولی مواد غذایی از طریق سُرم وارد بدن او می‌شود و ویتامین‌ها از طریق آمپول به او تزریق می‌شود. مهمترین مشکل منصور همان بحث ریه است که امیدوارم شرایط بهتری پیدا کند.»


برای شجاعی دیدن پورحیدری در این وضعیت بسیار سخت است. او در این خصوص می گوید: «واقعا دوست ندارم هیچ فردی در این وضعیت قرار بگیرد. من 40 سال با منصور زندگی کردم و طبیعتا دیدن او در این شرایط بسیار سخت است. مردم ایران منصور را دعا می کنند و امیدوارم او هرچه زودتر شرایط بهتری پیدا کند. منصور واقعا مظلوم و بی‌آزار است.»


از شجاعی در این خصوص سوال می کنیم که پورحیدری در این شرایط هم پیگیری وضعیت استقلال است؟ او در این زمینه می‌گوید: «بزرگترین عیب منصور عشق به استقلال است که شاید چیزهای دیگر را فراموش می‌کند. او همیشه دوست دارد تیمش را در شرایط خوب ببیند. من از تمامی کسانی که برایش دعا می کنند و پیگیر حال منصور هستند، تشکر می‌کنم و در این مدت خیلی‌ها از نقاط مختلف ایران جویای حال او بودند.»