کی روش به قرارداد خود با ایران پایبند است

رئیس فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه کارلوی کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال به قرارداد خود پایبند است گفت :کی روش بر اساس قراردادی که با تیم ملی ایران دارد مکلف به اجرای بندهای قرارداد است.

مهدی تاج روز چهارشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا در پاسخ به این سوال که تعدادی از نشریات ورزشی انگلیسی زبان آفریقای جنوبی از توافق اولیه با کی روش خبر داده اند آیا صحت دارد؟ افزود: این خبر صحت ندارد و کی روش بر اساس قراردادی که با تیم ملی ایران دارد مکلف به اجرای بندهای قرارداد است.

 

وی گفت: تا پایان این قرارداد هم کارلوس کی روش و هم فدراسیون فوتبال ایران حضور دارند.

به گزارش ایرنا، اتحادیه فوتبال آفریقای جنوبی (SAFA) کارلوس کی روش را یکی از گزینه های مربی گری در این کشور عنوان کرده بود.

کارلوس کی‌ روش نیمه ماه مارس 2017 با ارسال پیام کوتاهی به 'EWN sport ' اعلام کرد: نمی‌توانستم در چنین فاصله کوتاهی تصمیم بگیرم.

من آزاد نیستم و بدون توافق دوجانبه امکان فسخ قراردادم با ایران ممکن نبود؛ شاید در آینده‌ای نزدیک اقبال شد.

رئیس فدراسیون فوتبال مطالب منتشر شده در برخی از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی در خصوص بازی پرسپولیس و نفت تهران را بی پایه و اساس و حرف بی جا خواند.

وی گفت: این حرف ها توهین به فوتبال ایران است چرا که علی دایی به قطع و یقین اهل این حرف ها نیست.

تاج گفت: کمتیه اخلاق به شدت پیگیر این شایعات است و با عوامل این شایعه پراکنی برخورد جدی خواهد شد.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص مساله مطرح شده برخی از مربیان تیم های لیگ برتر برای جذب سرباز بازیکن در تیم های خود نیز گفت: این مساله و درخواست مربیان از سوی فدراسیون فوتبال در دست پیگیری است.

تاج گفت:در این زمینه اکنون نمی توان صحبت دقیق کرد ولی پیگیری این مساله از سوی فدراسیون انجام می شود.

تاج در خصوص بازی های هفته های پایانی لیگ برتر باشگاههای کشور نیز گفت: دیدار تیم ها در سه هفته پایانی به صورت همزمان برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا،مهدی تاج در سفر به شهرکرد با معاون استاندار چهارمحال و بختیاری دیدار کرد، در مجمع سالانه هیات فوتبال استان حضور یافت و از مجموعه ورزشی شهدای شهرکرد، دیدار تیم های نوجوانان استقلال خوزستان و پارسیان فرخشهر نیز دیدن کرد.

2097/1354خبرنگار : محمود رئیسی ** انتشار دهنده : پروانه امانی انتهای پیام /* ورزش قرار داد كي روش تیم ملی ایران شهر كرد ارتباط با سردبیر: newsroom@irna.

ir تماس بی واسطه با مسئولین