بیانیه فدراسیون فوتبال در اعتراض ملی‌پوشان

کدخبر: 6920
تاریخ: 1396/06/13
ساعت: 13:57
بازدید: 473
بیانیه فدراسیون فوتبال در اعتراض ملی‌پوشان

روابط عمومی فدراسیون فوتبال در خصوص پرداخت پاداش و پشتیبانی تیم ملی بزرگسالان در مسیر جام جهانی 2018 روسیه، اطلاعیه ای را صادر کرد.

(benaghlazخبرگزاری خبرآنلاین؛ بیانیه اعتراضی ملی پوشان که پس از دیدار مقابل کره جنوبی در صفحات شخصی شان منتشر شد موثر واقع شد. روابط عمومی فدراسیون فوتبال با انتشار بیانیه ای از پرداخت پاداش بازیکنان تیم ملی پس از دیدار مقابل سوریه خبر داده است.

متن بیانیه فدراسیون فوتبال که در سایت رسمی آن منتشر شده است، به این شرح است:

هیات رئیسه و همه مسئولین فدراسیون فوتبال در راستای تحقق حضور مقتدارنه تیم ملی فوتبال ج.ا.ا در مسیر سخت و دشوار صعود به مرحله نهایی مسابقات جام جهانی 2018 روسیه و تحقق هدف ایجاد شور و نشاط در مردم کشور عزیزمان ایران، علی الخصوص قشر جوان، علیرغم وجود حریفان قدرتمندی در گروه مربوطه توانست تمامی موانع پیش رو را یک بر یک برداشته و با تدوین یک برنامه منظم و از قبل پیش بینی شده درخواست های کادر فنی و سرمربی تیم ملی را از جمله برگزاری اردوهای داخلی و خارجی و مسابقات تدارکاتی در حد توان، محقق کرده است و مطمئنا پاداش برد تیم ازبکستان، تساوی کره جنوبی و انشاء الله برد تیم سوریه را در جام جهانی برگزار نمایند و در آینده با پیش بینی 7 مرحله آماده سازی تیم با برگزاری اردو و مسابقات تدارکاتی که به تایید هیات رئیسه و ریاست فدراسیون فوتبال رسیده، انشاءالله برای اولین بار هدف تیم ملی صعود از مرحله مقدماتی، لیکن در این مسیر دشوار نیازمند حمایت همه جانبه مسئولین و مردم عزیزمان است.

برنامه تدوین شده ظرف یک ماه گذشته برای ادامه راه و برگزاری بازیهای تدارکاتی و اردوهای لازم، نیاز به امکانات و اعتبارات خارج از بودجه فدراسیون بوده که با تاکید ریاست محترم جمهور و تلاش وزارت ورزش و جوانان و عزم ملی، کلیه عوامل دست اندرکار، خوشبختانه تمامی منابع مورد نیاز فدراسیون برای کلیه مراحل آماده سازی تیم ملی در آینده طبق پیش بینی تامین خواهد شد.

یقینا همه دستگاههای ذیربط در تحقق این امر مهم و یاری رساندن به این فدراسیون در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری و رییس جمهور محترم مبنی بر حضور قدرتمندانه و با عزت جوانان ایرانی در عرصه های بین المللی قدم های اساسی را بر خواهد داشت.

در خصوص پاداش اعضای تیم ملی بابت صعود به جام جهانی با توجه به تصمیمات قبلی و برنامه ریزی انجام شده و با پیگیری مستمر وزیر محترم ورزش و جوانان و این فدراسیون، انشاءالله پس از خاتمه بازیهای مقدماتی و در پایان بازی با سوریه که همراه با جشن ملی صعود خواهد بود، پرداخت می شود.