کدخبر: 7190
تاریخ: 1396/08/08
ساعت: 10:57
بازدید: 207
 کار جالب توجه فروزان : بخشش طلب 500 میلیونی استقلال

محسن فروزان دروازه بان سابق استقلال تهران یکی از طلبکاران باشگاه استقلال است که در اقدامی جالب توجه طلب 500 میلیونی اش از این باشگاه را بخشیده تا تیم محبوبش بتواند در رقابت های آسیایی فصل جدید لیگ قهرمانان حاضر باشد.

محسن فروزان گلر تیم پارس جنوبی جم طلب 500 میلیون تومانی اش از باشگاه استقلال را بخشید.

به گزارش جدیدترین به نقل از "ورزش سه"، 30 اکتبر (دوشنبه 8 آبان ماه) آخرین فرصت تسویه بدهی باشگاه های ایرانی است که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند و آنها باید مدارک خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا تحویل دهند.
در شرایطی که تنها یک روز کاری تا حل شدن این معضل یا حذف نماینده های ایران از لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده، مسئولان حقوقی 4 نماینده ایران با تمام توان در حال پیگیری مطالبات بازیکنان مختلف و جلب رضایت آنها هستند.


محسن فروزان دروازه بان سابق استقلال تهران که در حال حاضر در تیم پارس جنوبی جم حضور دارد، یکی از طلبکاران باشگاه استقلال است که در اقدامی جالب توجه طلب 500 میلیونی اش از این باشگاه را بخشیده تا تیم محبوبش بتواند در رقابت های آسیایی فصل جدید لیگ قهرمانان حاضر باشد.


البته فروزان تنها یکی از طلبکاران باشگاه استقلال است و باید ببینیم مسئولان این باشگاه می توانند با کم شدن یکی از پرونده های سنگین خود به سایر پرونده ها سر و سامان دهند یا فوتبال ایران باز هم با شوک دیگری مواجه می شود.