تنها ۵۷ دقیقه تا تاریخ‌سازی دروازه‌بان جوان استقلال

کدخبر: 7430
تاریخ: 1396/10/17
ساعت: 13:24
بازدید: 864
 تنها ۵۷ دقیقه تا تاریخ‌سازی دروازه‌بان جوان استقلال

سیدحسین حسینی خیلی زود رکوردی که هفته گذشته علیرضا بیرانوند شکسته بود را شکست و حالا تنها 57 دقیقه تا عبور از رکورد بزرگانی چون احمدرضا عابدزاده، ناصر حجازی و بهرام مودت فاصله دارد تا نامش برای همیشه در تاریخ فوتبال ایران ثبت شود.

سیدحسین حسینی این روزها ستاره تیم وینفرد شفر است.

به گزارش جدیدترین به نقل از خبرآنلاین؛ حسینی که مدت ها در سایه سیدمهدی رحمتی قرار گرفته بود حالا با اعتماد سرمربی آلمانی، پاسخ این اعتماد را به خوبی داده و تا پایان بازی با تراکتور 788 دقیقه دروازه خود را بسته نگه داشته است. او خیلی زود رکوردی که هفته گذشته علیرضا بیرانوند شکسته بود را شکست و حالا تنها 57 دقیقه تا عبور از رکورد بزرگانی چون احمدرضا عابدزاده، ناصر حجازی و بهرام مودت فاصله دارد تا نامش برای همیشه در تاریخ فوتبال ایران ثبت شود.

او برای شکستن این سه رکورد 57 دقیقه دیگر باید دروازه اش را بسته نگه دارد. بهرام مودت در پرسپولیس 844 دقیقه متوالی دروازه اش را بسته نگه داشت؛ ناصر حجازی در استقلال رکورد 837 دقیقه ای داشته و احمدرضا عابدزاده نیز 802 دقیقه متوالی اجازه باز شدن دروازه اش را به حریفان نداده است. باید دید ستاره این روزهای تیم آبی‌پوش پایتخت موفق به کسب این افتخار خواهد شد یا خیر؟