بیانیه جدید کی روش

کدخبر: 7449
تاریخ: 1397/01/16
ساعت: 00:42
بازدید: 813
بیانیه جدید کی روش

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران بخش دوم صحبت های خود را در قالب بیانیه ای در صفحه رسمی خود منتشر کرد.

کی روش در بخش اول صحبت های خود با طعنه مدعی شد بعد از تماشای دیدار یوونتوس و رئال مادرید به این نتیجه رسید از برنامه آماده سازی تیم ملی صرف نظر کند و حالا در بخش دوم، با لحن تندتری به منتقدان تاخته است.

 

اگر داری وسط جهنم حرکت می کنی، به حرکت کردن ادامه بده (وینستون چرچیل)


در همان مقطعی که برخی افراد سعی در تحریف اذهان و توجهات با استفاده از برنامه های تلویزیونی کمدی درباره داستان های میکی موس دارند، در همان مقطعی که برخی دیگر به جای تمرکز روی این مساله که تیم ملی چگونه باید برای جام جهانی و نیز قهرمانی در جام ملت های آسیای امارات خود را آماده کند، با دروغ پردازی سعی در پنهان کردن واقعیت ها و شایعه پراکنی دارند، عده کمی هستند که با تعهد و مسئولیت پذیری کامل روی اهدافی که در پیش داریم، از برنامه های من پیروی می کنند.


اکنون بیش از هر زمان دیگر، زمان توجه به همه مسائل و جزئیات است. اکنون وقت آن رسیده است که شک و تردید نداشته و اعتماد به نفس خود را حفظ کرده و چشم اندازمان را در آینده ببینیم و برای باور خود و آنچه واقعا اهمیت دارد مبارزه کنیم.


حالا وقت آن نیست که به افرادی که دچار سکون و ایستایی شده اند توجه کنیم و باید روی به سوی آینده، به مسیر پیشرفت خود ادامه دهید. یا راه من را دنبال کنید یا پشت سر ما بایستید.


همه برای تیم ملی
کارلوس کی روش