بیانیه باشگاه پرسپولیس درخصوص حوادث رخ داده در اهواز

بیانیه باشگاه پرسپولیس درخصوص حوادث رخ داده در اهواز

باشگاه فرهنگی ورزشی «پرسپولیس» با صدور بیانیه‌ای ضمن تقدیر ویژه از هواداران و قدردانی از تلاش‌های سازمان لیگ برای برگزاری هر چه بهتر مسابقات، ابراز امیدواری كرد بررسی‌ها و پیگیری‌های لازم درباره حوادث روز جمعه توسط مسئولان ذیربط به عمل آید.

به گزارش جدیدترین به نقل از ایرنا به نقل از وب سایت این باشگاه، در این بیانیه آمده است: خدا را سپاسگزاریم كه با تلاش‌های باشگاه، درایت كادر فنی، همت و غیرت بازیكنان و حمایت هواداران، شرمنده آنها نشدیم و موجبات خوشحالی و سرور مجدد آنها فراهم آمد.
باشگاه پرسپولیس به همین مناسبت از هواداران پرشور خود به جهت حمایت‌های بی‌نظیری كه امروز نیز شاهد بروز آن بودیم، تقدیر و تشكر می‌كند.
بیانیه می افزاید: همچنین جا دارد از تلاش‌های فراوان و خستگی‌ناپذیر سازمان محترم لیگ برتر به جهت حساسیت‌ها و تلاش‌های فراوان آنها در برگزاری هر چه بهتر مسابقات و فراهم شدن شرایط عادلانه برای همه تیم‌ها، یاد كرده و تشكر و قدردانی ویژه به عمل آوریم.
در بیانیه آمده است: سازمان لیگ برتر در ارتباط با برگزاری بازی پرسپولیس برابر استقلال اهواز در ورزشگاه «غدیر» و با توجه به پیش‌بینی‌هایی كه می‌شد پیگیری‌های لازم را به منظور برگزاری هر چه بهتر این مسابقه به عمل آورد.
خوشبختانه توجه لازم از طرف این سازمان صورت گرفت اما امیدوار بودیم كه دیگر مسئولان ذیربط نیز با توجه به حساسیت شرایط و در اختیار بودن امكانات لازم اقدامات مقتضی را به عمل می‌آوردند تا مشكلات پیش آمده در این بازی بویژه برای هواداران پرسپولیس رخ ندهد اما متاسفانه چنین نشد.
بیانیه در پایان آورده است: تردیدی نداریم مسئولان ذیربط در این ارتباط پیگیری‌های لازم به منظور جلوگیری از تكرار حوادث مشابه و جبران ناپذیر را انجام خواهند داد.