BMW I8 سه میلیاردی در ایران

BMW I8  سه میلیاردی در ایران

چندی پیش خبر تصاوفی مهیب با پورشه ی زرد رنگ پسر قلعه نویی خبر ساز شد که متاسفانه منجر به کشته شدن یک نفر در این حادثه گردید . این خودرو که در ایران لنگه نداشت ، بخاطر تک بودنش ، صاحب آن پسر امیر قلعه نویی می باشد

چندی پیش خبر تصادفی مهیب با پورشه ی زرد رنگ پسر قلعه نویی خبر ساز شد که متاسفانه منجر به کشته شدن یک نفر در این حادثه گردید . این خودرو که در ایران لنگه نداشت ، بخاطر تک بودنش ، همه می دانستند صاحب آن پسر امیر قلعه نویی می باشد . قیمت این خودرو 4 میلیارد تومان قیمت گذاری شده بود که برای صاحب جدیدش خیلی بد بیاری آورد و ظرف یک هفته خودش و صاحبش را از دنیا برد .

شاید این پورشه تنها خودروی میلیاردی در بازار بود . اما به تازگی خودرویی با آرم « بی ام و » در خیابان ها دیده شده که قیمت آن را در بازار تهران چیزی حدود 3 میلیارد تومان قیمت گذاری کرده اند . این خودروی کمیاب « BMW I8 » نام دارد که سیستم عملکردی آن هیبریدی شارژی است .

خودروی گران قیمت BMW I8

 

« BMW I8 » قادر است با موتور الکتورنیکی مسافتی بالغ بر 37 کیلومتر را طی کند که در این عملکرد خود از یک موتور توربو شارژ 1.5 لیتری سه سیلندری بنزین استفاده می کند .

این خودرو در اکیپ عملکردی خود ، کارآیی یک اتومبیل اسپرت را با مقدار مصرف سوخت و آلایندگی یک اتومبیل کامپکت ادغام می کند و همین امر باعث می شود تا این خودرو شتاب خود را از صفر به صد ، در عرض 4.4 ثانیه تغییر دهد .

همچنین « BMW I8 » دارای نیروی محرکه ی هیبریدی 362 اسب بخار است که این یعنی فراتر از یک ماشین مسابقه ای .

این اتومبیل خاص و کمیاب در گمرک بندرعباس دیده شده و در زیر می توانید تعدادی از تصاویر پوستری و زیبای این خودرو را مشاهده کنید .