تست فورد F-150 هیبریدی

تست فورد F-150 هیبریدی

مقامات فورد همیشه سال 2020 را به عنوان زمان عرضه مدل نیم تنی هیبریدی این خودروساز اعلام کرده اند اما با توجه به وجود نمونه اولیه ای از این خودرو در خیابان ها به نظر می رسد که این وانت قبل از موعد مقرر عرضه خواهد شد.

به تازگی تصاویری فاش شده است که نشان می دهد فورد در حال تست مدلی برقی از F-150 است.

عکاسان مخفی ادعا کرده اند که موتور این خودرو با رسیدن به سرعت 56 کیلومتر بر ساعت خاموش شده و صدای موتور برقی از آن شنیده شده است. نکته جالب تر آن که به نظر می رسد پوشش استتاری روی پانل کناری قسمت سرنشین جلو یک پورت شارژ را استتار کرده باشد که این امر نشان می دهد این خودرو یک مدل هیبریدی شارژی است.

فورد از سال 2011 با تویوتا همکاری می کرد تا نیرومحرکه وانت پیکاپی هیبریدی را تولید کند البته این همکاری درسال 2013 به پایان رسید و تویوتا فورد را متهم کرد که تلاش می کرده با این همکاری بیش ترین اطلاعات را از این خودروساز ژاپنی به دست آورد. فورد پس از این جدایی عهد کرد که تولید پیکاپی هیبریدی را به تنهایی ادامه دهد و اعلام کرد ممکن است شاسی بلندهایش نیز از این نیرومحرکه بهره ببرند.

هم چنین گفته می شود یک مدل دیزلی از فوردF-150 نیز در دست ساخت است و شایعه شده که در سال 2017 عرضه خواهد شد.

مقامات فورد همیشه سال 2020 را به عنوان زمان عرضه مدل نیم تنی هیبریدی این خودروساز اعلام کرده اند اما با توجه به وجود نمونه اولیه ای از این خودرو در خیابان ها به نظر می رسد که این وانت قبل از موعد مقرر عرضه خواهد شد. گمان می رود سیستم هیبریدی این خودرو به یکی از موتورهای اکوبوست فورد و گیربکس اتوماتی 10 سرعته مجهز شود.