هنرنمایی Liberty Walk روی لامبورگینی اوراکان

هنرنمایی Liberty Walk روی لامبورگینی اوراکان

اوراکان می‌تواند در مدت زمان 3.2 ثانیه به تندی 100 کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعت این خودرو نیز بیش از 320 کیلومتر در ساعت است.

شاید چند سال پیش استایل به شدت خاص لامبورگینی با معرفی مدل اوراکان نمود بیشتری یافته باشد اما این خودرو هنوز هم یکی از رادیکال‌ترین طراحی‌ها را دارد. این طراحی خاص شاید هم‌اکنون با کیت بدنه‌ی تهیه شده توسط Liberty Walk اغواکننده‌تر نیز شده است.


کیت بدنه‌ی سفید در نظر گرفته شده برای اوراکان دربردارنده‌ی اسپلیتر جلوی جدید، دیفیوزر عقب، رکاب‌های جانبی و بال عقبی با دو نوع طراحی متفاوت است. این قطعات هم به‌صورت جدا از هم و هم به‌صورت کیت کامل در دسترس هستند و می‌توان آن‌ها را هم از جنس فایبرگلاس و هم از فیبر کربن سفارش داد.


پیشرانه‌ی تنفس طبیعی 10 سیلندر 5.2 لیتری اوراکان بدون تغییر باقی مانده است. با بیش از 600 اسب بخاری که از طریق گیربکس 7 سرعته ی دوکلاچه به همه‌ی چرخ‌ها انتقال می‌یابد، اوراکان می‌تواند در مدت زمان 3.2 ثانیه به تندی 100 کیلومتر در ساعت برسد و حداکثر سرعت این خودرو نیز بیش از 320 کیلومتر در ساعت است.


شاید این جلوه‌های بصری موردپسند همه نباشد اما قطعاً حس عاطفی بیشتری را به این خودرو تزریق می‌کند. قیمت این کیت بین 14466 تا 18426 پوند است که به تنهایی از قیمت برخی خودروها از قبیل سئات ایبیزا بیشتر است.