آینده یک شاسی‌بلند محبوب: لندروور دیفندر

آینده یک شاسی‌بلند محبوب: لندروور دیفندر

این خودرو از پلتفرم به اصطلاح بدون شاسی استفاده خواهد کرد و بنا به گمانه‌زنی‌ها احتمال دارد در تأسیسات لندروور در اسلواکی ساخته شود.

لندروور دیفندر یکی از قابل احترام ترین خودروهای تاریخ این کمپانی بوده اما از زمانی که لندروور کانسپت DC100 را در سال 2011 معرفی کرده چیز زیادی از این خودرو به گوشمان نخورده است.


شاید امروز اطلاعاتی از این خودرو به دستمان بیاید زیرا اتوموتیونیوز گزارش داده که دیفندر در سال 2019 رونمایی خواهد شد. البته که تا آن زمان هنوز فاصله نسبتاً زیادی داریم اما در خبر منتشر شده آمده که کمپانی شاید کانسپت جدیدی را در سال آینده معرفی کند.


هنوز چیز زیادی درباره دیفندر منتشر نشده اما مقامات لندروور قبلاً گفته‌اند که این خودرو ظاهر کاملاً قابل‌شناسایی خواهد داشت و در تنظیمات متعددی عرضه خواهد شد. انتظار می‌رود گزینه‌های قابل انتخاب از سقف نرم و بدنه دو درب گرفته تا مدل چهار درب سنتی را شامل شوند.


این خودرو از پلتفرم به اصطلاح بدون شاسی استفاده خواهد کرد و بنا به گمانه‌زنی‌ها احتمال دارد در تأسیسات لندروور در اسلواکی ساخته شود. انتظار می‌رود دیفندر جدید از قطعات آلومینیومی زیادی در ساختار خود استفاده کند و پیشرانه‌های 4 سیلندر بنزینی و دیزلی نیروبخش آن خواهند بود.


جدای از بحث درباره آینده دیفندر، گفته شده که مدل به‌روز شده‌ی دیسکاوری اسپورت نیز به همراه مدل بازطراحی شده رنجروور اووک در سال 2020 معرفی خواهد شد.

یک سال بعد از آن انتظار می‌رود نسل بعدی رنجروور با قابلیت‌های آفرود و شاخصه‌های لوکس بیشتر رونمایی شود. این خودرو همچنین با پیشرانه جدید 6 سیلندر 3 لیتری انجینیوم و قوای محرکه هیبریدی ارائه خواهد شد.