معرفی مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7

معرفی مشخصات فنی شاسی‌بلند جدید ب‌ام‌و X7

طبق سندی که افشا شده، شاسی‌بلند لوکس ب‌ام‌و X7 حداقل با سه پیشرانه متفاوت عرضه خواهد شد.

طبق سندی که افشا شده، شاسی‌بلند لوکس ب‌ام‌و X7 حداقل با سه پیشرانه متفاوت عرضه خواهد شد. مدل X7 xDrive 40i احتمالاً با پیشرانه 6 سیلندر 3 لیتری توئین توربو با خروجی 335 اسبی و گشتاور 450 نیوتون متری ارائه خواهد شد. همچنین گفته می‌شود مدلی با نام X7 xDrive 50i در دسترس خواهد بود که دارای پیشرانه 8 سیلندر 4.4 لیتری توئین توربوی 445 اسبی خواهد بود. گشتاور این پیشرانه 648 نیوتون متر اعلام شده است. همچنین مدلی دیزلی با نام X7 xDrive40d وجود خواهد داشت که دارای پیشرانه‌ای 3 لیتری است.


ب‌ام‌و احتمالاً نسخه پلاگین هیبریدی X7 را نیز عرضه می‌کند. دیگر مدل‌ها نیز در راه خواهند بود و پیشرانه‌هایی مخصوص بازارهای معین در نظر گرفته خواهند شد.


X7 جدید بزرگ‌ترین و لوکس‌ترین شاسی‌بلند برند خواهد بود و به عنوان پرچم‌دار این شرکت عمل خواهد کرد. این خودرو دارای طراحی سه ردیفه بوده و برای خانواده‌های بزرگ خودرویی ایده آل محسوب خواهد شد. طراحی این خودرو احتمالاً شباهت‌هایی با مدل X5 خواهد داشت. جدیدترین محصول باواریایی ها به‌طور قابل‌توجهی طویل‌تر و لوکس‌تر خواهد بود.


ب‌ام‌و X7 به عنوان مدل سال 2019 در آمریکا عرضه خواهد شد و به مصاف رقبایی چون رنجروور و مرسدس GLS خواهد رفت. X7 در تأسیسات اسپارتانبورگ ب‌ام‌و به همراه کراس اوورهای X3، X4، X5 و X6 تولید خواهد شد.