معرفی نسخهٔ ویژهٔ CTS-V برای جشن 115 سالگی کادیلاک

معرفی نسخهٔ ویژهٔ CTS-V برای جشن 115 سالگی کادیلاک

کادیلاک به مناسبت جشن 115 سالگی خود، یک نسخهٔ ویژه از سدان اسپرت CTS-V را با نام Glacier Metallic Edition معرفی کرده است.

کادیلاک به مناسبت جشن 115 سالگی خود، یک نسخهٔ ویژه از سدان اسپرت CTS-V را با نام Glacier Metallic Edition معرفی کرده است. از این خودرو امسال تعداد 115 دستگاه ساخته شده و با مدل 2018 به بازار عرضه خواهد شد. از ویژگی‌های ظاهری این نسخهٔ ویژهٔ CTS-V می‌توان به تریم خاکستری روشن برای قسمت‌هایی چون دستگیرهٔ درها، کالیپرهای ترمز برمبو به رنگ قرمز تاریک و رینگ‌های آلیاژی 19 اینچی فورج‌کاری شدهٔ براق اشاره کرد.

در داخل نیز صندلی‌های اسپرت ریکارو، سیستم ضبط اطلاعات عملکرد خودرو با نرم‌افزار آنالیز ساخت کاسورث، سانروف، دوربین دید عقب با نمایشگر درون آینه و آخرین نسخهٔ سیستم اطلاعاتی-سرگرمی کادیلاک ارائه شده است. این CTS-V خاص در بخش فنی تغییری نداشته است؛ بنابراین در این سوپرسدان آمریکایی همچنان شاهد همان نیروگاه 6.2 لیتری V8 سوپرشارژ با 640 اسب بخار قدرت و 855 نیوتن متر گشتاور هستیم. این موتور که نیروی عظیم خود را از طریق یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک به چرخ‌های عقب می‌رساند، به سیستم غیرفعال‌سازی سیلندرها نیز مجهز است. این ماشین همچنین از سیستم مدیریت عملکرد کشش کادیلاک هم سود می‌برد که به همراه کنترل کشش، پنج حالت مختلف برای استفاده در پیست را هم ارائه می‌کند.

همانند دیگر مدل‌های سری V کادیلاک، مالکین این CTS-V Glacier Metallic Edition می‌توانند از اقامت و آموزش در آکادمی V-Performance کادیلاک لذت ببرند. قیمت این نسخهٔ ویژه 103,885 دلار اعلام شده است و 105 دستگاه از کل تولید 115 دستگاهی آن در ماه جاری ساخته خواهد شد.