افشای تصاویر نسل جدید پورشه کاین پیش از رونمایی رسمی

افشای تصاویر نسل جدید پورشه کاین پیش از رونمایی رسمی

با نگاه به این تصاویر فوراً قابل‌تشخیص است که پورشه در طراحی کاین جدید رویه‌ای تکاملی را در پیش گرفته است.

اولین تصاویر نسل جدید پورشه کاین پیش از رونمایی رسمی آن در تاریخ 29 آگوست (7 شهریور) افشا شده است. با نگاه به این تصاویر فوراً قابل‌تشخیص است که پورشه در طراحی کاین جدید رویه‌ای تکاملی را در پیش گرفته است. بررسی را با نمای جلویی کاین شروع می‌کنیم. در این نما، جلوپنجره‌ای اصلاح‌شده با ورودی‌های هوای بزرگ‌تر و چراغ‌های روشنایی در روز LED باریک‌تر دیده می‌شوند؛ اما در اینجا همچنان چراغ‌هایی آشنا به همراه کاپوتی جدید قابل‌مشاهده است.


به سمت عقب که حرکت می‌کنیم، کاین جدید از خط سقف اسپرت‌تری برخوردار شده و به نظر می‌رسد فاصلهٔ محوری آن‌هم بیشتر شده است. لچکی‌های عقب نیز کوچک‌تر شده‌اند که این امر به اسپرت‌تر به نظر رسیدن خودرو کمک کرده است؛ اما بزرگ‌ترین تغییر را با نگاه به نمای عقبی نسل جدید کاین درمیابیم یعنی جایی که از چراغ‌های جدید متصل‌به‌هم مشابه نسل جدید پانامرا استفاده شده است.

بااین‌حال درحالی‌که نمای بیرونی کاین جدید آشنا به نظر می‌رسد، کابین آن کاملاً جدید بوده و به ویژگی‌های پیشرفته‌ای هم مجهز شده است. در کابین این کراس‌اوور لوکس، غربیلک فرمان سه پره، تودوزی چرمی، تریم چوبی و صفحه آمپر جدید دیجیتالی از موارد قابل‌توجه هستند. در اینجا همچنین یک نمایشگر عریض برای سیستم اطلاعاتی-سرگرمی در نظر گرفته شده که در بالای کنسول مرکزی جدید قرار گرفته است. این کنسول به کنترلرهای دیجیتالی مشابه پانامرای جدید مجهز شده است.

جزئیات و مشخصات فنی نسل جدید کاین هم‌زمان با رونمایی رسمی آن اعلام خواهد شد اما انتظار می‌رود موتورهای مختلف پانامرا برای آن ارائه گردد. در ابتدای عرضه، خریداران می‌توانند از میان یک پیشرانهٔ 3 لیتری V6 توربوشارژ با 330 اسب بخار قدرت و 450 نیوتن متر گشتاور و یک واحد 2.9 لیتری V6 توئین توربو با 440 اسب بخار قدرت و 550 نیوتن متر گشتاور یکی را انتخاب کنند اما بعداً موتورهای بیشتری به همراه یک نسخهٔ پلاگین‌هیبریدی هم ارائه خواهند شد.