جیپ رنگید برای مدل سال 2018 به‌روزرسانی شد

 جیپ رنگید برای مدل سال  2018 به‌روزرسانی شد

از زمانی معرفی در چندین سال قبل، استایل ظاهری این خودرو یکسان باقی مانده اما این کراس اوور به‌روزرسانی را در کابین تجربه کرده است.

جیپ رنگید با طیفی از تغییرات جدید وارد مدل سال 2018 خود می‌شود.

از زمانی معرفی در چندین سال قبل، استایل ظاهری این خودرو یکسان باقی مانده اما این کراس اوور به‌روزرسانی را در کابین تجربه کرده است.

جیپ هنوز تصاویری را منتشر نکرده اما می‌گوید کابین خودرو دارای پوشش جدید صندلی‌ها، رنگ‌های تغییر یافته و عناصر و جزئیات جدید است. از دیگر تغییرات کابین می‌توان به طراحی بازنگری شده شیفتر Selec-Terrain، تغییر جایگاه پورت USB و اضافه شدن دو بخش ذخیره‌ای جدید اشاره کرد.

هم‌اکنون مدل پایه رنگید اسپورت به‌صورت استاندارد با سیستم صوتی 5 اینچی Uconnect 5.0 ارائه می‌شود که دارای ارتباط بلوتوث، 6 بلندگو و تکنولوژی کنترل صوتی می‌باشد. این مدل را می‌توان با آپشن سیستم Uconnect 4 نیز سفارش داد که دارای صفحه‌نمایش 7 اینچی و ارتباطات اپل کارپلی و اندروید اتو است.

دیگر تغییرات رخ داده محدود هستند اما تمامی مدل‌های رنگید هم‌اکنون به‌صورت استاندارد با دوربین دید عقب عرضه می‌شوند. مدل رنگید اسپورت همچنین سیستم پانل سقف آپشنال را دریافت کرده است.

 

تغییری در قوای محرکه صورت نگرفته و طیف پیشرانه‌ها شامل نسخه 4 سیلندر 1.4 لیتری با قدرت 160 اسب بخار و پیشرانه 4 سیلندر 2.4 لیتری با قدرت 180 اسب بخار و گشتاور 237 نیوتون متر می‌باشد.