آشنایی با جواهرات عرفانی الهام گرفته از مکتب بودا

آشنایی با جواهرات عرفانی الهام گرفته از مکتب بودا

این مجموعه از جواهرات مغول های هندی و شعارهای من با الهام از انگشتر مردانه هندی قدیمی ای که متعلق به 30 سال پیش است، تشکیل شده است که شامل یک گردنبند، چند انگشتر، آویز و گوشواره می باشد.

 واژه سوتراس در زبان سانسکریت به معنای یکی شدن خطوط میباشد و قانون هایی هستند که در قلب عرفان شرق قرار دارند.

برند طلا و جواهر اچ. استرن (H.Stern)، یکی از معروف ترین برندهای طلا و جواهر برزیل می باشد. قبلا نیز با ایجاد مجموعه های زیبا و حیرت انگیز خود از جمله حلقه های آلیس در سرزمین عجایب آشنا شده ایم. این بار برند طلا و جواهر استرن (H.Stern)، با همکاری دیان ون بورستنبرگ (Diane von Furstenberg)، اقدام به تولید مجموعه ای زیبا و عرفانی نموده است.

 
این مجموعه از هشت جواهر جدید که الهام گرفته از سوتراس (نوع ترکیب ادبی در بودیسم و هندوئیسم) می باشد تهیه گردیده است. واژه سوتراس در زبان سانسکریت به معنای یکی شدن خطوط میباشد و قانون هایی هستند که در قلب عرفان شرق قرار دارند. دیان ون بورستنبرگ با ساخت این جواهرات خواسته است تا آثار جادویی و نگهدارنده جواهرات را به نمایش بگذارد.


این جواهرات به سبک جواهرات باشکوه و فاخر مغولها در قرن 18 و عرفان کهن ساخته شده است. در این مجوعه سعی شده است که زیبایی و قدرت معنوی جواهرات گفته شود. جالب است که هر کدام ازاین جواهرات در خود پیامی از اصول معنوی به همراه دارد.


دیان ون بورستنبرگ درباره جواهراتش این را بیان کرد که : این مجموعه از جواهرات مغول های هندی و شعارهای من با الهام از انگشتر مردانه هندی قدیمی ای که متعلق به 30 سال پیش است، تشکیل شده است که شامل یک گردنبند، چند انگشتر، آویز و گوشواره می باشد.


بر روی این جواهرات فاخر سنگ کریستال هایی تخت و صیقل داده شده، استفاده شده است. این سنگها بر روی طلایی با پرداخت عالی و همچون آینه سوار شده اند.
پیام های دیان، به صورت کوتاه در پشت قطعات حک شده اند و احساساتی قوی نظیر عشق، خنده، آزادی، توازن، حقیقت، اعتماد و زندگی را فرا می خوانند.