راهنمای خرید لباس خانگی مردانه

راهنمای خرید لباس خانگی مردانه

برای آنهایی که معتقدند «لباس شما نشانه شخصیت شماست»، این جمله فقط در مورد پوشش شما بیرون از خانه صدق نمی کند بلکه نوع پوشش در خانه هم می تواند نشانه فرهنگ خانوادگی و سلیقه شخصی افراد باشد

برای آنهایی که معتقدند «لباس شما نشانه شخصیت شماست»، این جمله فقط در مورد پوشش شما بیرون از خانه صدق نمی کند بلکه نوع پوشش در خانه هم می تواند نشانه فرهنگ خانوادگی و سلیقه شخصی افراد باشد...

کسانی که درباره پوششان در خانه بی تفاوت و درباره آن بی ملاحظه و بی حوصله هستند، احتمالا همین خصیصه ها را در نوع روابطشان با افراد خانواده هم دارند. بارها درباره نوع پوشش خانم ها مطلب نوشته شده اما کمتر پیش آمده درباره لباس آقایان هم در خانه حرفی به میان بیاید در حالی که آقایان هم باید به پوششان در خانه توجه داشته باشند و سرسری از کنار آن نگذرند. در صفحه «مد و سلامت» این هفته به این موضوع پرداخته ایم و می خواهیم به لباس هایی اشاره کنیم که یک مرد خوش پوش در خانه به آنها نیاز دارد.

● لباس ورزشی از جنس نخی

در این فصل گرم، اولین انتخاب شما باید با توجه به جنس لباس انجام شود پس وقتی برای خرید یک لباس ورزشی می روید، به درصد نخ آن دقت کنید. شاید بپرسید چرا باید لباس ورزشی را به عنوان لباس خانگی استفاده کنید؛ به دو دلیل: ۱ شیک بودن ۲ راحت بودن، اما نباید لباس ورزشی تان را با لباس خانگی و برعکس، لباس خانگی را با لباس ورزشی در باشگاه یکی کنید. برای حل این معضل هم دو پیشنهاد داریم؛ اول اینکه لباسی ارزان قیمت بخرید که مارک خاصی نداشته باشد. دوم اینکه لباس ورزشی ای که دیگر نمی خواهید در باشگاه استفاده کنید، بشویید و آن را در خانه بپوشید.

● لباس های خواب برای بیداری

چرا در کمد لباس هایتان یک لباس خواب ندارید؟ داشتن یک لباس خواب راحت می تواند به شما آرامش بدهد زیرا لباس های خواب گشاد هستند، جنس نرمی دارند و مدل های بسیار زیادی از آنها در دسترس است. شاید بپرسید با لباس خواب در خانه بگردیم؟ جوابمان منفی است و پیشنهادمان شامل لباس خوابی می شود که شما را فقط تا تخت همراهی می کند. بسیاری از آقایان تحمل این نوع لباس را موقع خواب ندارند و برای همین وقتی برای خرید می روند، از ردیف این لباس ها به راحتی می گذرند در حالی که می توانند انتخاب مناسبی از میان آنها داشته باشند.

● زیرپوش آستین دار رنگی و شلوار هم رنگ

لازم نیست خیلی پول خرج کنید تا در خانه مرد خوش تیپی باشید بلکه می توانید با خرید یک زیرپوش رنگی نخی و شلوار هم رنگ با آن، از خود یک مرد مرتب و تمیز بسازید. رنگ های آبی، طوسی تیره و فیلی می توانند انتخاب مناسبی باشند که برای آنها هم می توانید به راحتی شلوار هماهنگ پیدا کنید.

● شلوار راه راه، بلوز ساده

در فروشگاه ها شلوارهای راه راهی وجود دارد که جنس آنها ترکیبی از نخ و پلاستیک است. این شلوارها به اندازه کافی برای فصل تابستان خنک اند. اگر جنس مناسبی از آنها را انتخاب کنید، دیرتر رنگ عوض می کنند و می توانید آنها را با بلوزهای ساده هم جنس خودشان هماهنگ کنید.

● تی شرت ها و شلوارک ها

پوشیدن شلوارک برای جوان ها کار ساده ای به نظر می رسد اما برای کسانی که سن و سالی از آنها گذشته و به این پوشش عادت ندارند، سخت است اما شلوارک هایی که تا زیر زانو هستند، می توانند انتخاب مناسبی برای کسانی که هم می خواهند لباس راحتی در خانه داشته باشند و هم بیش ازحد تیپ جوانانه نزنند، باشد. این شلوارها در رنگ ها و مدل های بسیار مختلفی عرضه می شوند و تنوع آنها دست شما را باز می گذارد تا انتخابی مطابق بودجه و خواسته تان داشته باشید. با این شلوارک ها هم می توانید زیرپوش آستین دار بپوشید و هم تی شرت های گشاد رنگی