رفع خط اخم با راهکاری آسان و طبیعی

شما برای این کار می‌توانید صورت خود را به ماساژورهای حرفه‌ای بسپارید تا با استفاده از روغن‌های طبیعی مانند زیتون یا نارگیل پوست‌تان را به جوان ماندن تشویق کنید.

بعد از ورزش کردن، نوشیدن آب کافی و پیروی از یک رژیم غذایی سالم بهترین راه برای مبارزه با چروک نشدن صورت و استفاده از ماساژ است. فقط کافی است چند دقیقه روی پوست پیشانی و فاصله بین ابروهای خود را با دو انگشت به سمت بالا ماساژ دهید.

برای از بین بردن خط خنده، با لب‌های خود یک بزرگ درست کنید و با دو انگشت گوشه‌های دهان‌تان را به سمت بالا بکشید. شما برای این کار می‌توانید صورت خود را به ماساژورهای حرفه‌ای بسپارید تا با استفاده از روغن‌های طبیعی مانند زیتون یا نارگیل پوست‌تان را به جوان ماندن تشویق کنید.

کرم‌های پر‌کننده خطوط‌: محصولات تخصصی و باکیفیت که با هدف پر کردن خطوط عمیق اخم یا خنده طراحی و تولید می‌شوند، می‌توانند از طریق نفوذ به منافذ به درون پوست، سلول‌های مرده‌ داخل آن را آزاد و با تحریک لایه‌های زیرین پوست سلول‌های جدید را جایگزین کنند. پس به آنها اعتماد کنید و سراغ کرم‌هایی با ترکیباتی حاوی اسید هیالورونیک، آنتی‌اکسیدان‌ها،‌ ویتامینA ، C و تولیدکننده کلاژن بروید.

ماسک‌های صورت‌: این روش را دست‌کم نگیرید. مثلا استفاده از برگ‌های تازه گیاه آلوئه‌ورا و ماساژ دادن ژل درون آن روی پوست در از بین بردن خطوط معجزه می‌کند. یا دو بار در هفته استفاده از ماسک موز و عسل روی خط خنده. برای عمیق‌تر نشدن خطوط روی صورت‌تان هم چند عدد زیتون را رنده کنید و روی قسمت‌های مربوطه بزنید. همه این راه‌حل‌های ساده از هزار و یک روش ‌درمانی دیگر برای جوانی و صافی پوست صورت شما موثرتر است. البته به این شرط که مصرف آن مداوم و همیشگی باشد.