عرضه هواوی پی ۹ با قابی از طلای ۲۴ عیار توسط گلدجینی

گلد جینی یک شرکت بریتانیایی است که در سال ۱۹۹۵ تاسیس شده و به کار برروی نسخه لوکس گوشی های هوشمند،کنسول های بازی و اشیاء خانگی می پردازد.

بنابر خبری که اخیرا منتشر شده،شرکت گلدجینی در حال کار برروی یک مدل از گوشی پرچمدار هواوی پی ۹ است که قاب پشتی آن از طلای ۲۴ عیار است که زیبایی منحصر به فردی را به این گوشی می بخشد.

گلد جینی یک شرکت بریتانیایی است که در سال ۱۹۹۵ تاسیس شده و به کار برروی نسخه لوکس گوشی های هوشمند،کنسول های بازی و اشیاء خانگی می پردازد.این شرکت از طلا، مس، پلاتینیوم، نقره و سنگ‌های زینتی مانند الماس در شخصی سازی این محصولات بهره می گیرد.

احتمالا می پرسید که این شرکت چطور دوام آورده است.در پاسخ باید گفت که مشتریان بسیاری برای این شرکت در سراسر دنیا وجود دارد و سرمایه دارانی وجود ارد که علاقه به هدیه دادن هدیه های خاص و لوکس دقیقا مانند مجصولات کمپانی گلد جینی دارند.

پی ۹ یکی از جدیدترین محصولات شرکت چینی هواوی است که در مدلهای طلای ۲۴ عیار رزطلایی یا پلاتینیوم عرضه می شود و قیمتی تنها ۲۲۰۰ دلار دارد.در صورت تمایل برای خرید این گوشی شخصی سازی شده دارید،کافی است که با مراجعه به سایت گلدجینی و پرداخت ۵۰ درصد پول،منتظر رسیدن این گوشی باشید.۵۰ درصد باقی مانده را هم در زمان تحویل پرداخت کنید.