گلکسی اس 8 سامسونگ فاقد دکمه هوم خواهد بود

در آخرین شایعاتی که در خصوص این محصول در کره جنوبی به گوش رسیده، سامسونگ ادعا کرده است که گلکسی اس 8 با تغییرات سخت افزاری متعدد و اساسی همراه خواهد بود.

با توجه به تمامی اتفاقاتی که برای گلکسی اس 7 رخ داد و بازتاب منفی آن برای سامسونگ، می توان اطمینان داشت که این کمپانی تلاش خواهد کرد حافظه کاربران را از اتفاقات اخیر پاک کند و تصویری مناسب و قابل اطمینان از محصولات سامسونگ را جایگزین آن نماید. یکی از روش هایی که می تواند در این زمینه موثر باشد رونمایی از اسمارت فونی جدید و البته کم نظیر خواهد بود که گلکسی S8 نام خواهد داشت. در ادامه با تک شات همراه باشید.


در آخرین شایعاتی که در خصوص این محصول در کره جنوبی به گوش رسیده، سامسونگ ادعا کرده است که گلکسی اس 8 با تغییرات سخت افزاری متعدد و اساسی همراه خواهد بود. یکی از این تغییرات ظاهراً حذف دکمه هوم خواهد بود. دکمه هوم تا کنون یکی از ویژگی های پیش فرض و همیشگی گوشی های سامسونگ بوده، بنابراین حذف آن تغییری بزرگ تلقی خواهد شد.


شایعات همچنین به تعبیه سنسور اثرانگشت در نمایشگر این محصول اشاره می کنند، پدیده ای که در حال حاضر در اسمارت فون کمپانی هایی مانند شیائومی دیده شده است. همچنین گفته می شود سامسونگ قصد دارد از دوربینی با لنز دوال در Galaxy S8 استفاده کند که نخستین تجربه این کمپانی در این حوزه خواهد بود. در این گزارش آمده است که تصمیم در خصوص اعمال تغییرات در دوربین اس 8 نهایی شده اند و فقط سامسونگ باید تصمیم نهایی را در خصوص استفاده از دو دوربین مجزا و یا یک دوربین با لنز دوال اتخاذ کند.


به نظر می رسد سامسونگ قصد دارد گلکسی اس 8 را با ویژگی هایی منحصر بفرد ارایه کند و امیدواریم این ویژگی ها بتوانند آوازه سامسونگ را به این کمپانی بازگردانند.