گوشی های نوکیا ۳، ۵ و ۶ در بازار

گوشی های نوکیا ۳، ۵ و ۶ در بازار

گوشی های نوکیا ۳، ۵ و ۶ به بازار راه یافتند: شرکت نوکیا گوشی های اندرویدی جدیدش را به بازار عرضه کرد. گوشی های نوکیا ۳،۵ و ۶ پس از عرضه گوشی ۳۳۱۰ به بازار عرضه شدند.

گوشی Nokia 3 ارزان ترین گوشی بین این سه گوشی است و قیمت ۱۴۷ دلار دارد. بدنه این گوشی دارای پلی کربنات در پشت و یک فریم فلزی از جنس آلومینیوم است. همچنین صفحه نمایش این گوشی از جنس IPS LCD بوده و اندازه ۵ اینچ و تراکم پیکسلی ۷۲۰ است و دارای گلس دو و نیم بعدی ساخت شرکت Corning است. از پردازنده MediaTek MT6737 در کنار ۲ گیگابایت رم و۱۶ گیگابایت حافظه داخلی در این گوشی استفاده شده است. دوربین اصلی این گوشی ۸ مگاپیکسل بوده و دارای دیافگرام ۲.۰ است و همچنین دوربین سلفی این گوشی نیز ۸ مگاپیکسلی بوده و دارای فوکوس خودکار است. از یک باتری با ظرفیت ۲۶۳۰ میلی آمپرساعت در این گوشی استفاده شده و نسخه اندروید استفاده شده در این گوشی ۷.۰ است.

گوشی های نوکیا 3، 5 و 6 به بازار راه یافتندقیمت گوشی Nokia 5 200 دلار است. بدنه این گوشی یک پارچه بوده و از جنس آلومینیوم است. همچنین صفحه نمایش این گوشی از جنس IPS LCD و اندازه آن ۵.۲ اینچ بوده و دارای تراکم پیکسلی ۷۲۰ است و همچنین از یک گلس دو و نیم بعدی ساخت شرکت Corning در این گوشی استفاده شده است. در این گوشی از پردازنده Snapdragon 430 در کنار ۲ گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی استفاده شده است. دوربین اصلی این گوشی ۱۳ مگاپیکسل بوده و دیافگرام آن ۲.۰ است، دوربین سلفی آن هشت مگاپیکسلی بوده و دارای فوکوس خودکار است. باتری آبه کار گرفته شده در این گوشی دارای ظرفیت ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعت بوده و نسخه اندروید نصب شده در این گوشی ۷.۱.۱ است.

 

در آخر Nokia 6 میماند که دارای قمت ۲۳۳ دلار است. بدنه این گوشی از جنس آلومینیوم و شیشه است.صفحه نمایش این گوشی از جنس IPS LCD است و اندازه آن ۵.۵ اینچ بوده، تراکم پیکسلی آن ۱۰۸۰ است و از یک گلس ساخت شرکت Corning در این گوشی استفاده شده است. در این گوشی از پردازنده Snapdragon 430 در کنار ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی استفاده شده است. دوربین اصلی این گوشی۱۶ مگاپیکسل بوده و دیافگرام آن ۲.۰ است، دوربین سلفی آن هشت مگاپیکسلی بوده و دارای فوکوس خودکار است. باتری آبه کار گرفته شده در این گوشی دارای ظرفیت ۳۰۰۰ میلی آمپر ساعت بوده و نسخه اندروید نصب شده در این گوشی ۷.۱.۱ است.

 

  • برچسب ها: