گلکسی C10 با دوربین دوگانه

در این گوشی هوشمند میان رده همچنین مشاهده می شود که سنسور تشخیص اثر انگشت با دکمه فیزیکی هوم ادغام شده است و دوربین جلو هم در بالای صفحه نمایشگر دستگاه تعبیه شده است.

هفته پیش بود که تصاویر رندر گوشی هومشند گلکسی C10 کمپانی سامسونگ فاش شد.به تازگی هم تصاویر رسمی تبلیغاتی این اسمارت فون در کشور چین رویت شد.به نظر می آید که سرانجام تصمیم دارد سنت شکنی کند و به سمت استفاده از دوربین با لنز دوگانه در محصولاتش برود.گفتنی است که این دستگاه ضمنا دارای یک دکمه فیزیکی است که اختصاص به دستیار بیکسبی دارد.

در این گوشی هوشمند میان رده همچنین مشاهده می شود که سنسور تشخیص اثر انگشت با دکمه فیزیکی هوم ادغام شده است و دوربین جلو هم در بالای صفحه نمایشگر دستگاه تعبیه شده است.همانگونه که گفته شد،دوربین اصلی این دستگاه مجهز به لنز دوگانه می باشد که دو فلش LED به شکل عمودی درکنار آن قرار دارد.امکان تعویض پنل پشت این گوشی وجود ندارد و خطوط 3 تایی آنتن هم در بالا و پایین دستگاه قرار دارد.

گزارش های پیشین نشان می دهد که گلکسی C10 دارای پردازنده اسنپدراگون 660 می باشد و باتری آن هم با ظرفیت 4000 میلی آمپرساعت می باشد که احتمالا با قیمتی برابر با 515 دلار عرضه خواهد شد.