محصولات رسمی و غیر رسمی گوگل

محصولات رسمی و غیر رسمی گوگل

روزانه چندین میلیون کاربر اینترنتی از گوگل استفاده میکنند و از این تعداد عده ای علاقه مند هستند تمامی مارک هایی که استفاده میکنند از مارک گوگل باشد.

همانطور که میدانیم گوگل شرکت خود را بر پایه موتور جستجو تاسیس کرده است ، اما این شرکت در ضمینه تبلیغات خود توانست با ارائه محصولات و خدمات ، خود را معروف و مشهور کند. محصولاتی از قبیل اندروید گوگل ، نکسوس ، گوگل بیز و همچنین تولید نرم افزارهایی که میتوان انها را در این فهرست جای داد را تولید و روانه بازار کرد.

روزانه چندین میلیون کاربر اینترنتی از گوگل استفاده میکنند و از این تعداد عده ای علاقه مند هستند تمامی مارک هایی که استفاده میکنند از مارک گوگل باشد.

این کمپانی از این فرست استفاده کرده و برای کاربران محبوبش لوازم های جانبی را تولید کرده تا وفاداری خودش را در ضمینه اهمیت دادن به کاربرانش را نشان دهد

یخچال گوگل

این یخچال ها به دو شکل ساده و تخم مرغی ساخته شده است که کاملا لمسی واز لحاظ روانشناسی انرژی بخش و سرگرم کننده است

 

 

بر روی درب یخچال های گوگل کلمه ای نوشته شده است: cool thinking (تفکر سرد) که به معنی صبر کردن و آرام و کند کردن فرایند فکری و تصمیم درست گرفتن است. که این شعار گوگل می باشد

 

مکعب روبیک

گوگل قطعا یک پازل بزرگ است ، البته این مطلب نه تنها در مورد کاربران و توسعه دهندگان و مشتریان خود می باشد بلکه برای خود کمپانی گوگل هم صدق میکند.

این محصول تبلیغاتی را ساخت تا به کاربران خود بگوید گوگل یک معماست ، تمام سعی خود را به کار ببرید تا بتوانید این معما را حل کنیدلوازم جانبی های کامپیوتر گوگل

در حالی که گوگل به عنوان یک شرکت اینترنتی آغاز شده اما در حال حاضر این شرکت به یک رقیب سر سخت برای شرکت مایکروسافت تبدیل شده است. این شرکت توانست چندین محصول جانبی کامپیوتر را تولید و روانه بازار کندصفحه کلید گوگل یا Gboard

این صفحه کلید کار شما را در استفاده با گوگل و جی میل اسان میکند و از قابلیت های این صفحه کلید میتوان بهپورت usb و سرعت بخشیدن به تنظیمات جی میل و ساماندهی ایمیل های خود اشاره کرد


گوگل نیز به عنوان شرکت طبیعات دوستانه در جهان شناخته شده است.و با این هدف موس بیسیمی را پلاستیک های بازیافت شده ساخت و روانه بازار کرد.
از قابلیت های این موس میتوان به کم وزن بودن و سرعت انتقال ان اشاره کرد

 


شیر بتا پاکتی گوگل

شرکت گوگل یک کار کاملا خلاقانه انجام داده که هم تبلیغ شرکت بود و هم خود را دوستار طبیعت نشان داد این شرکت برای کوتاه کردن چمن های شرکت خود به جای ماشین چمن زنی از چندین راس بز استفاده میکند و محصولات لبنی انها را با نام شرکت گوگل به بازار عرضه کرد.

 

بازی منوپولی

این بازی را به عنوان تبلیغات خود تولید کرد که بگوید این شرکت ، اینترنت و حتی تمامی شهر های یک کشور را تحت سلطه خود قرار داده است.

 

اسباب بازی های گوگل

به منظور این که گوگل رده سنی برایش اهمیت ندارد و به تمام رده های سنی اهمیت میدهد ، یک سری اسباب بازی هایی را جهت تبلیغات خود روانه بازار کرد.که میتوان به روبات طلسم گوگل ، عروسک اندرویدی و ماهی گوگل اشاره کرد.

 


راز طراحی اسباب بازی روبات طلسم گوگل این است که به کاربر خود میگوید سرنوشت شما در حال تغییر است اگر گوگل را انتخاب کنید. و لبخند همیشگی این روبات نمادی از لبخند همیشگی کاربران خود است.

 

 

 

لوازم آرایش گوگل

با تولید لوازم بهداشتی توانست به کاربران خود بگوید که ما به زیبایی و تمیز بودن شما هم اهمیت میدهیم. و سه محصول صابون جیمیل و شامپو گوگل و دستمال گوگل را برایتان تولید کرده ایم.

 

ادکلان گوگل

هدف از تولید این محصول این بود که به کاربر خود بگوید زمانی که شما در حال وبلاگ نویسی و چک کردن ایمیل و جستجو کردن مطلب خود هستید شاید عرق کنید ،ما به ان هم توجه کرده ایم .

 

کفش گوگل

در این طرح یک کفش با همان رنگهایی که در شرکت گوگل استفاده شده است را طراحی کرده است تا کاربرانی که عاشق گوگل هستند را خوشحال کند.

 

 

شکلات گوگل

ایده این طرح این بود که شما پس از اتمام بازی منوپولی و شستن موهای خود با شامپو گوگل و کار با جی میل شاید خسته شده باشید، پس برای رفع خستگی خود و گرفتن انرژی شروع به جویدن شکلات گوگل نمایید

 

شلوارک گوگل

این طرح تبلیغاتی نمادی از راحتی و ارامش کاربران در استفاده از گوگل است

ماشین گوگل


دوچرخه گوگل 

 

 

منبع:جدیدترین