تلویزیونی که به دیوار می‌چسبد

تلویزیونی که به دیوار می‌چسبد

تلویزیونی موسوم به w7 تولید شده که ضخامت آن به اندازه کاغذ دیواری‌های مورد استفاده در منازل است و می‌توان آن را به راحتی به دیوار چسباند.

ز، این تلویزیون OLED از کیفیت تصویر بسیار بالا و تفکیک رنگ خارق العاده‌ای برخوردار بوده و از تمامی فرمت‌های مهم پخش تلویزیونی پشتیبانی می‌کند.

طراحی این تلویزیون در نوع خود منحصر به فرد و چشمگیر است و کیفیت صدای پخش شده توسط آن هم از سوی کارشناسان مطلوب ارزیابی شده است. شاید تنها نقطه ضعف قابل ذکر برای این تلویزیون بلندگوی پخش صدای آن باشد که تا حدی بزرگ بوده و بدون استفاده از آن نمی‌توان صدای تلویزیون یاد شده را شنید.

این تلویزیون که تنها ۲.۵۷ میلیمتر ضخامت دارد اولین بار در نمایشگاه فناوری سی.ای.اس در ژانویه گذشته عرضه شد و وزن آن هم حدود ۳ کیلوگرم است. شرکت ال.جی می‌گوید فروش این تلویزیون ۶۵ اینچی را از ماه آوریل یعنی حدود یک ماه دیگر آغاز می‌کند.

قیمت نهایی این تلویزیون هنوز اعلام نشده، اما گفته می‌شود ال.جی آن را با قیمتی حدود ۸۰۰۰ دلار روانه بازار می‌کند. اما به خاطر داشته باشید باید برای شنیدن صدای این تلویزیون از بلندگوی مجزا که ۱۰.۵ کیلوگرم وزن دارد استفاده کنید.