فلش مموری های رمز دار

فلش مموری های رمز دار

Aegis دارای حافظه ذخیره‌سازی اطلاعات ۱۶ گیگابایتی است و به فناوری انتقال داده USB 2.0 مجهز است.

در نگاه اول ،مطمئنا حافظه فلش مموری Aegis شرکت آپریکورن مانند ریموت درب‌بازکن پارکینگ می‌ماند اما مطمئنا با توجه به کارایی این فلش شما مطمئنا توجهی به ظاهر آن نخواهید کرد چرا که این فلش دارای فناوری رمزگذاری ۲۵۶ بیتی نیروهای نظامی است. Aegis دارای حافظه ذخیره‌سازی اطلاعات ۱۶ گیگابایتی است و به فناوری انتقال داده USB 2.0 مجهز است.

 

از نظر کیفیت و دوام و نگاه سخت افزاری قاب آلومینیومی این فلش ضدآب بوده و تجهیزات سخت‌افزاری نگهداری داده در این فلش توسط یک لایه ترکیبی فوق‌العاده سخت اپوکسی محافظت می‌شود که تنها راه دستیابی به آن شکستن قاب بیرونی و لایه محافظ آن است (چیزی در حد غیرممکن..!)

 

محتویات داده این فلش تماما توسط فناوری رمزگذاری سخت‌افزاری ۲۵۶ بیتی AES 256-bit CBC با قابلیت رمزگذاری ۷ تا ۱۵ رقمی رمزگذاری شده‌اند.

 

سازگاری با تمام سیستم عامل ها

 

این حافظه فلش با سیستم‌عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس سازگاری کامل داشته و نیازی به نصب درایور بر روی هیچکدام از این سیستم عامل‌ها نیست.

 

سطح امنیتی این حافظه فلش همچنین اجازه تعیین صاحب اصلی حافظه (ادمین) و همچنین تعریف کاربران و تعیین رمزهای عبور و سطح دسترسی متفاوت برای آنها را می‌دهد.

در همین حال اگر شما رمز عبور خود را فراموش کردید یک دکمه ریست کلی برای ریست رمز عبور کلیه کاربران و ادمین اصلی و پاک‌کردن کل داده‌ها و اطلاعات و رمزگذاری داده قرار داده شده است.

 

این حافظه ۱۶ گیگابایتی از سوی شرکت آپریکورن به قیمت ۱۲۵ دلار ناقابل عرضه شده و البته در دو اندازه دیگر ۴ و ۸ گیگابایتی نیز در دسترس است.

 

Victorinox حافظه فلش ۱ترابایتی ساخت!

 

این روزها داشتن حافظه برای ذخیره سازی اطلاعات کاربران سیستم عامل یک دغدغه اصلی میباشد.بعضی از این افراد انقدر در سیستم عامل خود فایل ذخیره کرده اند که جا برای دیگر فایلها ندارند.

برای اون دسته عزیزان که قصد ندارن هیچ یک از فایل ها را پاک کنند، با داشتن این حافظه فلش که به بمب خبری CES تبدیل شده است، نیازی نیست هیچ کدام از فایلها را پاک کنید بلکه میتوانید این فایلها را بر روی کول دیسک خود ذخیره کنید.

Victorinox سازنده این فلش SSD یک ترابایتی است که فضای کافی برای ذخیره یک تریلیون کتاب را دارد.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از ZoomIT،این فلش نسبت به ابعادش کوچک اش بیشترین ظرفیت ذخیره سازی را بین رقبای خود دارد.