با دوربین Bellus3D سلفی سه بعدی بگیرید

با دوربین Bellus3D سلفی سه بعدی بگیرید

دستگاه مذکور که به بالای تلفن همراه هوشمند شما کلیپس خواهد شد، از بالا یک تصویر واقع بینانه و با رزولوشن (وضوح) فوق العاده در یک ثانیه از چهره تان می گیرد.

Bellus3D Face Camera یک دستگاه جدید متصل به تلفن همراه های جدید است که به طرز دقیق و تکان دهنده ای از چهره تان اسکن های ۳D می گیرد. دستگاه مذکور که به بالای تلفن همراه هوشمند شما کلیپس خواهد شد، از بالا یک تصویر واقع بینانه و با رزولوشن (وضوح) فوق العاده در یک ثانیه از چهره تان می گیرد.

این دستگاه از طریق دو سنسور در هم آمیخته ۱.۲ مگاپیکسل IR، یک سنسور رنگ ۱.۲ مگاپیکسل، دو پروژکتور لیزری IR و یک دوربین جلو به منظور اسکن نهایی روی صفحه قرار گرفته تشکیل شده است.

امکان اسکن از سر از درون دوربین جلوی صفحه نمایش حلقه بسیار ساده است. و این در حالیست که چرخش سر به دو سمت راست و چپ ساده تر می باشد. دوربین روند اسکن را در حدود ۲۰ ثانیه انجام خواهد داد. و پس از آن به شما یک تصویر روشن، به هم پیوسته و مناسب ارائه می دهد.

نتایج خروجی دوربین Bellus3D به صورت فایل های استاندارد .obj می باشد. این بدین معناست که استفاده از آن ها را در پروژه های ۳D و یا چاپ آن ها در ماسک های ۳D فوق العاده حقیقی ساده کرده است