این هتل در سنگاپور سرسبزترین هتل جهان است

این هتل در سنگاپور سرسبزترین هتل جهان است

این هتل در شهر Pickering قرار دارد و دارای شش باغ اسمان است که سه تایشان در سمت راست و سه تای دیگر در سمت چپ هتل قرار دارد.

معماران هرروز به سمت دوستی عمیق‌تر با طبیعت گام بر می‌دارند. پس از تصاویر خانه‌هایی که درخت‌ها را در خود داشتند و به‌دست معماران دوستدار طبیعت ایجاد شده بودند، حالا تصاویری از یک هتل شگفت‌انگیز در کشور سنگاپور را برایتان قرار می‌دهیم که بسیار سرسبز است. این هتل در شهر Pickering قرار دارد و دارای شش "باغ اسمان"است که سه تایشان در سمت راست و سه تای دیگر در سمت چپ هتل قرار دارد.

معماری این هتل به گونه ای است که جوایز بین‌المللی زیادی را کسب کرده است. سرسبزی این هتل در حالی است که ساختمان‌های مقابل ان تنها سنگ هستند و این‌گونه است که حضور طبیعت در این بنا آن را ممتاز می‌کند. حس لمس طبیعت دریکی از شهرهای شلوغ این دنیا باعث کم شدن اضطراب مهمانان این هتل می‌گردد.

ممکن با دیدن این تصاویر دلتان بخواهد به خاطر اقامت در این هتل به سنگاپور سفر کنید. امروزه معماران هتل‌های بزرگ جهان سعی می‌کنند تا مکانی خاص و به یادماندنی را ارائه کنند که دیگر بناها در مقابل ان حرفی برای گفتن نداشته باشند. این موضوع باعث ایجاد هتل‌هایی شده است که خودشان هم جذب‌کننده‌ی گردشگر به شمار می آیند. هتلی که بسیار سرسبز باشد یا هتلی که استخری در اسمان داشته باشد و موارد ازاین‌دست نشان می‌دهند که یک معماری جذاب تا چه اندازه انسان‌ها را جذب خود می‌کند. اکنون با توجه به گسترش شهرها تلاش می‌شود تا سر سبزی را وارد ساختمان‌ها کنند و شهری سبز بسازند. حفظ سلامت مردم و تمیزی هوا جزو نتایج موجود در شهرهای سرسبز است.