تصاویری شگفت انگیز از طبیعت

تصاویری شگفت انگیز از طبیعت

عکس هایی که در این مطلب می بینید از شگفتی های طبیعت دنیا در قاره های مختلف است.

شاید تا حالا طبیعت های زیبایی دیده باشید و یا تصاویر و عکس های دیدنی ای از چشم انداز های طبیعی دیده باشید که شما را به تحسین واداشته اند. اما عکس هایی که در اینجا می خواهیم به شما نشان دهیم، زیبا نیستند بلکه شگفت انگیزند، خارق العاده اند، تصاویری که روحتان را به پرواز در آورند.
هانگلونگ در چین

 

تصاویری که در اینجا می بینید توسط یکی از عکاسان جهانگرد زبردست که در سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۶ به کشورهای مختلف جهان سفر کرده است، گرفته شده اند. عکس هایی که در این مطلب می بینید از شگفتی های طبیعت دنیا در قاره های مختلف است.
لوکیشن سریال گیم آو ترونز | ایرلند

تصویری از انعکاس جنگل های پاییزی در آب، جایی در دل منطقه آلپ
پاییز در کوه های آلپ اتریش

اینجا کوه های تیانزی در چین است. یکی از عجیب ترین کوهستانهای جهان. برای رسیدن به بالای این کوه ها در سفر به چین می توانید از تله کابین استفاده کنید. در این منطقه پدیده ی جالب اقیانوس ابر تشکیل می شود. خوب است بدانید تیانزی به معنی پسر آسمان است.
کوه های تیانزی در چین

تصویری از تونل عشق در اوکراین، در ماه های می تا اگوست یعنی بهار و تابستان، اگر به اینجا بیایید، سقفی سر سبز از دیواره درختان و گیاهان را خواهید دید.
تونل عشق اوکراین


جنگل های بلژیک

این جاذبه ها که بسیاری از آنها به عنوان میراث با ارزش جهانی در یونسکو ثبت شده اند سالانه تعداد بسیاری از گردشگران را به تماشای خود می کشانند.
سفر به این مناطق برای دیدن چنین مناظر کارت پستالی شاید کمی دور از ذهن باشد، اما اینطور نیست.
کافی است دغدغه ها و روزمرگی ها رو کنار بگذارید و فقط به یک سفر فکر کنید. فرقی نمی کند در کدام قاره باشد و به کجای جهان بخواهید سفر کنید.

به هر کجای جهان که بروید یک شگفتی در انتظار شماست.
شفق قطبی در نروژ

 

کوه های مارین کالیفرنیا

 

جزیره اسپیرت