انتقاد از هزینه زیاد آرایش آقای رئیس جمهور!

انتقاد از هزینه زیاد آرایش آقای رئیس جمهور!

دفتر «امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه روز جمعه گزارشی را که اخیرا در مورد هزینه آرایش او در طول سه ماه اول دوره ریاست جمهوری اش منتشر شده است تایید کرد.

«امانوئل مکرون» رئیس جمهوری فرانسه روز جمعه گزارشی را که اخیرا در مورد هزینه آرایش او در طول سه ماه اول دوره ریاست جمهوری اش منتشر شده است تایید کرد.

به گزارش سرویس بین‌الملل کمونه ، مجله لوپوئن در گزارشی از هزینه ۲۶ هزار یورویی (۳۰ هزار و ۶۹۵ دلاری) مکرون در سه ماه برای آرایش سر و صورت خود خبر داده است.

انتشار این گزارش، از جمله استخدام یک آرایشگر قراردادی برای همراهی رئیس جمهوری در برنامه‌های تلویزیونی و سفرهای خارجی او، انتقاد فرانسوی‌ها را بر انگیخته است.

دفتر ریاست جمهوری فرانسه مبلغ ذکر شده در گزارش لوپوئن را تایید کرده است.

با این حال به گفته لوپوئن، هزینه آرایش مکرون از فرانسوا اولاند رئیس جمهوری پیشین که یک آرایشگر تمام‌وقت را به ازای ۱۰ هزار یورو در ماه استخدام کرده بود، کمتر است.

به نوشته آسوشیتدپرس، انتشار این گزارش در زمان بدی صورت گرفت، چرا که طبق نظرسنجی‌ها محبوبیت مکرون در هفته‌های اخیر رو به کاهش گذاشته است.

دلیل عمده افت محبوبیت جوان‌ترین رئیس جمهوری تاریخ فرانسه، اعلام برنامه دولت او برای کاهش میزان بودجه‌ دولت و همچنین اصلاح قوانین کار عنوان شده است.