خرید بزرگ استقلال در نیم فصل مشخص شد

کدخبر: 5987
تاریخ: 1395/09/15
ساعت: 11:53
بازدید: 2721
خرید بزرگ استقلال در نیم فصل مشخص شد

مدافع ملی پوش باشگاه الاهلی تنها یک گام با بازگشت به تیم سابقش استقلال فاصله دارد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد این بازیکن از نیم فصل دوم در لیگ برتر توپ خواهد زد.

به گزارش جدیدترین به نقل از پارسینه از قطر خبر می رسد که مدیران باشگاه الاهلی تمایلی به ادامه همکاری با پژمان منتظری نداشته و بازیکن جدیدی جای او خریده اند. با توجه به اینکه تیم دیگری در قطر هم این مدافع ملی پوش ایرانی را نمی خواهد بنابراین او باید به کشورمان برگردد.

حالا شنیده می شود فیل جناب منتظری یاد هندوستان کرده و تصمیم دارد ادامه فوتبالش را در استقلال دنبال کند. گویا مذاکراتی هم انجام شده و مسئولان آبی بدشان نمی آید این بازیکن را دوباره برگردانند.

با توجه به این که ترافیک شدیدی در خط دفاع استقلال به چشم می خورد کمتر کسی تصور می کرد بازگشت منتظری در نیم فصل به تیم سابقش عملی شود اما گویا این اتفاق زیاد دور از دسترس نیست چون با قطعی شدن جدایی امین حاج محمدی و میثم مجیدی استقلال در لیست مدافعان خود جای خالی پیدا می کند و علیرضا منصوریان هم تصمیم دارد در اولین اقدام منتظری را به جمع شاگردانش اضافه کند تا با خیالی آسوده در نیم فصل دوم و همچنین پلی آف لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود.

حتی گفته می شود که دیگر جایی برای بازگشت محمدحسین کنعانی زادگان به فهرست آبی ها در نیم فصل وجود ندارد و او هم از حالا باید دنبال پیدا کردن یک تیم جدید برای خودش باشد.

این می تواند خبر بدی برای لئوناردو پادووانی، رابسون جانواریو و سید مجید حسینی و حتی هرایر مگویان باشد. به هر حال منتظری ملی پوش است و جایی نمی خوابد، ببخشید نمی رود که نیمکت نشین باشد.

البته باید دید منتظری که در قطر پول های میلیاردی گرفته با چه رقمی حاضر است استقلالی شود.