تغییرات مهم فورد موستانگ 2018

تغییرات مهم فورد موستانگ 2018

گزارش شده که موستانگ جدید از پکیج پرفورمنس اضافی برای رقابت با پکیج 1LE کامارو بهره خواهد برد.

به نظر می‌رسد که فورد موستانگ فیس لیفت 2018 دیگر از پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3.7 لیتری فعلی استفاده نخواهد کرد و تنها با نسخه‌های 4 سیلندر 2 لیتری اکوبوست و 8 سیلندر 5 لیتری تنفس طبیعی در دسترس خواهد بود.


رندری از ماستنگ 2018

مطابق گفته‌های Mustang6G هم‌اکنون کدهای نوع بدنه‌ی نسخه‌ی 6 سیلندر در سیستم نمایندگی برای موستانگ فاقد اعتبار بوده و گفته می‌شود که پیشرانه‌ی مذکور به زودی به کتاب‌های تاریخ خواهد پیوست. این موضوع جای شگفتی نیز زیرا نسخه‌ی 4 سیلندر کم‌مصرف‌تر و قدرتمندتر است. پیشرانه‌ی اکوبوست موستانگ نسبت به قدرت 300 اسبی نسخه ی 6 سیلندر 10 واحد قدرت بیشتری دارد. این پیشرانه‌ی توربو همچنین 54 نیوتون متر گشتاور بیشتری نسبت به برادر 6 سیلندر خود دارد.


ورای غیبت پیشرانه‌ی 6 سیلندر هم‌اکنون تأیید شده که موستانگ جدید با گیربکس 10 سرعته اتوماتیک نیز قابل سفارش خواهد بود. این گیربکس با همکاری جنرال موتورز توسعه یافته و در کاماروی به‌روز شده نیز استفاده می‌شود.


شاید آپشن قابل‌توجه‌تر موستانگ جدید در دسترس بودن دامپرهای MagneRide پیشرفته برای دو مدل اکوبوست و GT باشد. این دامپرها در حال حاضر تنها برای مدل‌های شلبی GT350 و GT350R قابل سفارش بوده و نقشی مهم در چنین خودروهای هیولایی بازی می‌کنند.


همچنین گزارش شده که موستانگ جدید از پکیج پرفورمنس اضافی برای رقابت با پکیج 1LE کامارو بهره خواهد برد.